cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 27 lipiec 2020 11:16

Zostań wolontariuszem Kameralnego Lata

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

KAMERALNE LATO daje szansę na zdobycie doświadczeń związanych z koordynacją pracy zespołu i kreatywnym działaniem w grupie, pozwala wykazać się zaradnością i samodzielnością oraz poznać kulisy pracy w branży artystycznej. Podczas festiwalu wolontariusze mają możliwość zaangażowania się w kilka obszarów tematycznych, takich jak: obsługa biura festiwalu, wsparcie organizacyjne, praca w biurze prasowym, pomoc techniczna przy projekcjach, konferencjach branżowych i warsztatach filmowych oraz opieka nad gośćmi zagranicznymi. Po zakończeniu rekrutacji zakres i termin działań zostanie indywidualnie dostosowany do każdego z wolontariuszy.

 

KOGO SZUKAMY?

Propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą przez tydzień przyjrzeć się organizacji dużej imprezy filmowej oraz obcować z gwiazdami ekranu i ważnymi postaciami polskiej kultury. Poszukujemy kreatywnych pasjonatów z pozytywną energią, osób interesujących się filmem, które chciałyby wziąć udział w dużym i prestiżowym wydarzeniu.

Wolontariat to okazja do odbycia atrakcyjnych praktyk studenckich lub stażu zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy tego typu wydarzeniach w przyjemnej, kreatywnej atmosferze. Wolontariusze otrzymają oficjalny certyfikat udziału w organizacji 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO, zostaną objęci ubezpieczeniem oraz zyskają możliwość udziału w serii ciekawych wydarzeń artystycznych.

Praca nad festiwalem filmowym to jednak nie tylko obcowanie z artystami i kreatywne zadania, ale także niejednokrotnie ciężka praca do późnych godzin nocnych. Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się wyzwań, są samodzielni, elastyczni i dobrze zorganizowani.

ZGŁOSZENIA

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia elektronicznego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2020 r.

Aby brać udział w działaniach zespołu wolontariackiego trzeba mieć ukończone 18 lat.

Czytany 420 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 lipiec 2020 11:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama