cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 lipiec 2020 12:03

Highlighty Romance TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W każdą sobotę sierpnia stacja Romance TV emituje kolejne filmy z cyku „Letnie romanse”, w ramach którego widzowie mogą przenieść się w odległe zakątki świata za sprawą serii „Hotel Marzeń” i razem z Markusem Winterem przeżyć niezapomniane przygody.

 

Hotel marzeń: Sri Lanka 

Niemcy/ Austria 2010

Premiera: sobota, 1 sierpnia o godz. 21:50

Lara Grothe podejmuje pracę w luksusowym hotelu na Sri Lance. Jego właściciel, Markus Winter odkrywa, że kobieta przybyła na azjatycką wyspę, aby odnaleźć rodzinę, której nie widziała od lat. Po tak długiej rozłące, pierwsze spotkanie z bliskimi nie przebiega zbyt pomyślnie. Czy jeszcze znajdą wspólny język? Tymczasem Nadja, jedna z urlopowiczek próbuje poradzić sobie ze stratą ukochanego męża. Być może, pocieszenie przyniesie kobiecie nowo poznany mężczyzna.

 

MIĘDZY SIOSTRAMI - PROGRAM SPECJALNY Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA SIOSTRY  

Siostry są często naszymi najlepszymi przyjaciółkami. Więź z nimi jest niezastąpiona i łączy nas całe życie. Świat bez rodzeństwa byłby niekompletny i ponury. Romance TV uczci Międzynarodowy Dzień Siostry trzema hitami filmowymi, w których siostrzane uczucia odgrywają wielką rolę.  

Inga Lindström: Dzieci mojej siostry

Niemcy 2015

Premiera:  niedziela, 2 sierpnia o godz. 16:10

Hanna od zawsze marzy, by zostać pilotką. Gdy dowiaduje się, że niedługo zacznie naukę upragnionego zawodu, jest przeszczęśliwa. Wkrótce jednak jej siostra ginie w wypadku i wszystko się zmienia. Kobieta postanawia nie tylko studiować, ale również opiekować się dziećmi starszej siostry - szesnastoletnią Tiną i dziesięcioletnią Karen. Paul, życiowy partner Hanny, uważa, że to zdecydowanie za wiele obowiązków. Sugeruje, aby Hanna oddała dzieci pod opiekę babci. Viveca zgadza się przyjąć dzieci pod swój dach. Jak skończy się ta rodzinna historia? 

 

Miodowe panny, cz. 1 

Niemcy 2017

Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 18:05

Latem 1986 roku, siostry Catrin i Maja Streesemann otrzymują zezwolenie na wakacyjną podróż na Węgry. Uradowane, zaczynają planować urlop. Mając na uwadze, że najwięcej pomyślnie zakończonych planów ucieczki z kraju wiodło przez Węgry, wielu Niemców wiązało z letnim wyjazdem szczególne nadzieje. Siostry korzystają z wolności poza granicami NRD i nie zdają sobie sprawy, że obserwuje je tzw. Brygada Balatońska - specjalny wydział Stasi, którego przebrani za turystów członkowie, próbują uniemożliwić rodakom ucieczkę na Zachód. Co z tego wyniknie? Czy siostry uciekną na zawsze?

 

Miodowe panny, cz. 2

Niemcy 2017

Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 20:00

Gdy nad węgierski Balaton przybywają rodzice nastolatek, kończy się beztroski urlop sióstr. Stosunki między Catrin i Mają na dobre psują się jednak za sprawą zachowania adoratorów dziewcząt. Wzajemne zaufanie i siostrzane więzy zostają wystawione na próbę.

 

Miodowe panny, cz. 3

Niemcy 2017

Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 21:50

Maja chce wyjść za mąż za Tamása. Mężczyzna pomaga jej rodakom w ucieczkach na Zachód. Catrin, natomiast, mieszka w Erfurcie ze swoim chłopakiem Rudim. Dziewczyna nie przypuszcza, że jest on agentem Stasi. Wkrótce na Węgrzech ma odbyć się wesele jednej z sióstr. Czy przebiegmie zgodnie z planem?

 

Miłość nad fiordem - W świecie kobiet

Niemcy 2011

Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 23:45

Projektantka mody, Marit Gustavsson, po latach pojawia się w rodzinnej miejscowości – małej, norweskiej wiosce Solvorn. Kristin, która mieszka tu wraz z mężem Petterem całe życie, nie jest zadowolona z powrotu siostry. Okazuje się, że nie powiedziała dotychczas córce, że to Marit jest jej biologiczną matką. Teraz obawia się, że kobieta odbierze jej dziecko…

 

PREMIERY KOMEDII ROMANTYCZNYCH

Na sierpniowe poniedziałkowe wieczory stacja Romance TV przygotowała zbawne i wzruszające komedie romantyczne. Produkcje te dowodzą, że nigdy nie jest za późno na uczucia, niezależnie od tego, w jakim momencie życia jesteśmy. Jeśli tylko czujemy, że jest ktoś, o kogo warto walczyć – nie powinniśmy się poddawać. Na każdego czeka gdzieś ukochana osoba, nawet jeśli jeszcze jej nie spotkał…

 

I tak wszystko w rodzinie!

Niemcy 2018

Premiera: poniedziałek, 3 sierpnia o godz. 21:00

Marie marzy o urodzeniu dziecka. Gdy dowiaduje się, że jest bezpłodna, decyduje się na wizytę u znanego berlińskiego ginekologa. Jego pacjentką okazuje się także jej czterdziestokilkuletnia matka, która w wyniku fatalnej omyłki otrzymuje komórkę jajową swojej córki.

 

PREMIERY FILMOWE Z CYKLU „GORĄCZKA PODRÓŻY: WYMARZONE WAKACJE”

Wszystkim, którzy nie mają możliwości, aby wyjechać do odległych krajów, polecamy filmowe wyprawy z cyklu „Gorączka podróży: wymarzone wakacje”, w ramach którego będą emitowane filmy z serii „Lato w...”. W każdą środę sierpnia o godzinie 21.00 stacja Romance TV zabierze swoich widzów w romantyczną podróż do bliższych i dalszych zakątków Europy. 

 

Lato na Mazurach

Niemcy 2015

Premiera: środa, 5 sierpnia o godz. 21:00

Sabina cierpi na zespół Aspergera. Kobietę często spotykają problemy z akceptacją środowiska – każdą wypowiedź traktuje bardzo poważnie i dosłownie, nie wyłapuje żartu i reaguje w nietypowy sposób.  Z uwagi na swoją inność z dnia na dzień traci pracę i zostaje bez środków do życia. Wkrótce umiera ojciec Sabiny, a ona dziedziczy spory spadek. Decyduje się wyjechać na Mazury, gdzie jej bliscy prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Na miejscu, poznaje kogoś, kto pomaga jej na nowo uwierzyć w miłość.

 

TYDZIEŃ 8–14 SIERPNIA

FILMY Z CYKLU „LETNIE ROMANSE”

Hotel Marzeń: Malediwy 

Niemcy/ Austria 2011

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 21:55

Markus Winter udaje się do luksusowej posiadłości Beach House Maldives, chcąc złożyć swojej córce życzenia urodzinowe. Na miejscu orientuje się, że nie wszyscy goście potrafią korzystać z uroków niesamowitego miejsca. Gorliwy przedsiębiorca, Alexander, nawet na urlopie nie potrafi odpocząć od natrętnych klientów i kolegów z pracy… do chwili, gdy poznaje Sandrę.

 

PREMIERA FILMOWA  

Uwierzyć w siebie

Niemcy 2017

Premiera: poniedziałek, 10 sierpnia o godz. 21:00

Początkująca projektantka mody Mia Milana zostaje zatrudniona przez znaną projektantkę Agnes. Ich wspólna kolekcja okazuje się być wielkim sukcesem. Wtedy kobieta orientuje się, że utalentowana i młoda Mia może zagrozić jej pozycji. Postanawia zwolnić dziewczynę, co zmusza ją do powrotu do domu. W Berlinie Mia nieoczekiwanie spotyka Leo, swą młodzieńczą miłość. Wpada także na pomysł, dzięki któremu jej kariera nabiera tempa.

 

PREMIERY FILMOWE Z CYKLU „GORĄCZKA PODRÓŻY: WYMARZONE WAKACJE”

Lato w Paryżu

Niemcy 2010

Premiera: środa, 12 sierpnia o godz. 21:00

Klara i Jörg, decydują się na romantyczny wyjazd do Paryża. Gdy stoją pod wieżą Eiffla, partner chce przekazać kobiecie ważną informację. Klara jest pewna, że mężczyzna zamierza się jej oświadczyć. Tymczasem okazuje się, że Jörg dostał awans, co zmusza parę do przeprowadzki. Rozczarowana kobieta postanawia zostać sama w mieście, żeby wszystko sobie przemyśleć. Wkrótce poznaje przystojnego Philippe, a cały jej dotychczasowy świat staje na głowie.

 

TYDZIEŃ 15–21 SIERPNIA

FILMOWE PREMIERY Z CYKLU „FERRAGOSTO – WIELKIE UCZUCIA W PRZEPIĘKNEJ ITALII”

15 sierpnia to dla Włoch w dzień, w którym celebruje się radość życia, namiętność i miłość. To wyjątkowe święto zwane "Ferragosto", Romance TV uczci filmami zrealizowanymi w urzekających zakątkach słonecznej Italii.

 

Lato w Toskanii 

Niemcy 2019

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 8:45

Po śmierci matki Laura, dziennikarka modowa, przegląda pozostawione przez nią dokumenty. Znajduje w nich adres hotelu i bilet lotniczy do Pizy. Zaintrygowana chce dowiedzieć się, jakie tajemnice skrywali przed nią rodzice. Okazuje się, że jej matka Gloria raz do roku spotykała się we Włoszech ze swoim kochankiem - Emanuelem. Świat Laury staje na głowie, tym bardziej, że sama zakochuje się w synu mężczyzny.

 

Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Apuli

Niemcy/ Austria 2016

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 10:30

Stefan Herbst i jego nowa koleżanka, Laura Russo wyruszają wraz z dwiema parami nowożeńców do włoskiej Apulii. Pierwsza para boryka się z problemami finansowymi i wygrała rejs na targach weselnych. Druga, nie może opędzić się od ingerującej we wszystko rodziny. Uwadze Beatrice, szefowej hostess, nie umyka fakt, że pomiędzy Stefanem i Laurą, mimo dużej różnicy wieku, coś zaiskrzyło.

 

Rejs ku szczęściu - podróż poślubna na Sardynię

Niemcy 2017

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 12:25

Laura, zajmuje się organizacją wesel i podróży poślubnych. Podczas rejsu na Sardynię kobieta współpracuje z nowo poznanym, szarmanckim i niezwykle przystojnym mężczyzną. Pod ich opieką jest dojrzała para nowożeńców, która wcześniej nie myślała o ślubie. Na ich drodze do szczęścia staje dotychczas niewyjawiona tajemnica z przeszłości. Tymczasem Yvonne i Paul, którzy nie mogą mieć dzieci, dowiadują się, że mogą zostać rodziną adopcyjną. Sprawy komplikują się, gdy niespodziewanie pojawia się ojciec dziecka. 

 

Lato w Amalfi

Niemcy 2013

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 14:20

Claudia co roku spędza urlop w ukochanej Szwecji. Tym razem musi zmienić plany i udać się do Włoch, aby ratować swe małe wydawnictwo podróżnicze przed bankructwem. Kobieta jest zszokowana tempem życia i temperamentem Włochów. Zauważa, że to całkowita odwrotność spokojnej Skandynawii. Wkrótce, Claudia poznaje Luce, charyzmatycznego i szarmanckiego mężczyznę, który sprawia, że zaczyna inaczej patrzeć na swoje dotychczasowe życie.  

 

Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna do Piemontu

Niemcy/ Austria 2018

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 16:05

Laura, organizatorka uroczystości ślubnych musi pilnie przerwać podróż, ponieważ jej matka miała udar. Kapitan Burger pomaga jej zdobyć bilet na najbliższy samolot, żeby jak najszybciej znalazła się przy chorej. Tom martwi się, że sam nie poradzi sobie z dwoma parami zakochanych. Narzeczeni, Carla i Oliver są od 25 lat razem i zamierzają wziąć ślub się na statku w rocznicę pierwszego spotkania.

 

Rozstanie po włosku

Niemcy 2014

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 18:05

Od rozwodu minął już rok, ale Eva i Marc wciąż nie mają ochoty na ponowne spotkanie. Najchętniej unikaliby się do końca życia. Wkrótce postanawiają sprzedać wspólny domek letniskowy w Południowym Tyrolu, który tylko przypomina im o nieudanym małżeństwie. W tym celu, muszą spotkać się z potencjalnymi kupcami. W ciągu kilku dni we Włoszech Eva i Marc nieoczekiwanie dla nich samych zbliżają się do siebie… 

 

Donna Leon: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie 

Niemcy 2010

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 20:00

Ciężarna Rozafa Krasnic jest nielegalną imigrantką mieszkającą we Włoszech. Po ciężkim porodzie lekarz informuje ją, że dziecko niespodziewanie zmarło. 14 miesięcy później kobieta zostaje zamordowana. Karabinierzy, pod dowództwem kapitana Marvilli, aresztują pediatrę Gustavo Pedrolli, który nielegalnie adoptował syna Rozafy. Wkrótce śledztwo doprowadza do kolejnych podejrzanych. 

 

FILMY Z CYKLU „LETNIE ROMANSE”

Hotel Marzeń: Tobago 

Niemcy/ Austria 2011

Premiera: sobota, 15 sierpnia o godz. 21:55

Markus Winter przybywa na wyspę Tobago i dowiaduje się, że w miejscu kliniki i domu dla sierot ma powstać luksusowy kompleks wypoczynkowy. Razem z lekarką i siostrą zakonną Vereną próbują przekonać miejscowego gubernatora do zmiany decyzji. Mężczyzna zaczyna darzyć zakonnicę uczuciami, które nie są jedynie sympatią i szacunkiem, ale czymś dużo poważniejszym...

 

PREMIERA FILMOWA

Bodycheck - sercem przez ścianę 

Niemcy 2017

Premiera: poniedziałek, 17 sierpnia o godz. 21:00

Karl jest trenerem hokeja. Po śmierci żony samotnie wychowuje córkę o imieniu Nic. Dziewczynka wychowywana przez mężczyznę wyrasta na „chłopczycę”. Pewnego dnia, do mieszkania obok wprowadza się Sonia, która wywraca do góry nogami dotychczasowe życie ojca i córki. Karl wywierca pomiędzy mieszkaniami dziurę w ścianie, aby Sonia mogła udzielać mu porad wychowawczych. Kobieta szybko zdobywa także zaufanie Nic. Wkrótce, na jaw wychodzi skandal związany z Karlem i jego nieżyjącą małżonką, a przyjaźń sąsiadów zostaje wystawione na ciężką próbę.  

 

PREMIERY FILMOWE Z CYKLU „GORĄCZKA PODRÓŻY: WYMARZONE WAKACJE”

Lato w Algarve

Niemcy 2019

Premiera: środa, 19 sierpnia o godz. 21:00

Uzdolniona biolożka, Julika Bergmann po nieudanym związku, decyduje się na wyjazd. Jest rozgoryczona, ponieważ były partner przywłaszczył sobie wyniki jej prac badawczych. Kobieta ma nadzieję, że kilkutygodniowy pobyt u przyjaciółki pozwoli jej odetchnąć i zapomnieć o przykrych przeżyciach. Niebawem poznaje Simona, którego interesuje główny obszar jej badań. Okazuje się, że znany biznesman kieruje ważnym biologicznym projektem i potrzebuje pomocy Juliki.  

 

TYDZIEŃ 22–31 SIERPNIA

FILMY Z CYKLU „LETNIE ROMANSE”

Hotel marzeń: Chiang Mai

Niemcy/ Austria 2010

Premiera: sobota, 22 sierpnia o godz. 21:50

Markus Winter ponownie odwiedza jeden ze swoich hoteli w Tajlandii.  Tu poznaje Susanne, której mąż poszedł nurkować i zniknął bez śladu. Kobieta prosi go o pomoc. W tym samym czasie Ursula i Hermann dowiadują się o planach zamążpójścia swojej córki. Oboje są bardzo zdziwieni – matka cieszy się szczęściem córki, ale ojciec nie potrafi ukryć swego rozgoryczenia.

 

PREMIERA FILMOWA

Szczęśliwa szóstka i ja 

Niemcy 2017

Premiera: poniedziałek, 24 sierpnia o godz. 21:00

Carolin na co dzień opiekuje się osobami w podeszłym wieku. Kobieta często boryka się z problemami finansowymi. Pewnego dnia znajduje kupon na loterię z sześcioma trafieniami. Wydaje się, że to koniec jej kłopotów. Początkowo postanawia zatrzymać wygraną, jednak z czasem zaczynają ją dręczyć wyrzuty sumienia i wreszcie postanawia odszukać właściciela kuponu. W tym samym czasie w jej życiu pojawia się natrętny adwokat, który poszukuje opiekunki dla swojej matki. 

 

PREMIERY FILMOWE Z CYKLU „GORĄCZKA PODRÓŻY: WYMARZONE WAKACJE”

Lato na Mykonos 

Niemcy 2020

Premiera: środa, 26 sierpnia o godz. 21:00

Jana planowała spędzić urlop na Mykonos tylko ze swoją matką. Niespodziewanie, spotyka na wyspie swojego biologicznego ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktu.  

 

FILMY Z CYKLU „LETNIE ROMANSE” 

Hotel marzeń: Maroko

Niemcy/ Austria 2014

Premiera: sobota, 29 sierpnia o godz. 21:50

Kiedy Markus Winter wraca z kolejnej męczącej podróży, jego ciotka oznajmia, że konkurencja zamierza przejąć jego sieć hotelową. Gdy w końcu udaje mu się uratować sytuację, z nadmiaru stresu i zmęczenia słabnie. Lekarz zaleca mu zwolnienie tempa. Mężczyzna postanawia wyjechać do Maroka i odpocząć w jednym ze swoich hoteli. Ku wielkiemu zdziwieniu spotyka tam swoją byłą żonę… 

 

PREMIERA FILMOWA

Pan Hoppy i żółwie 

USA 2014

Premiera: poniedziałek, 31 sierpnia o godz. 20:55

Pan Hoppy, starzejący się kawaler, od lat jest zakochany w swojej uroczej sąsiadce z trzeciego piętra. Okazuje się być zbyt nieśmiały, aby zdobyć się na miłosne wyznanie. Do tej pory musiały mu wystarczać jedynie uprzejme pogawędki sąsiedzkie. Tymczasem kobieta wszystkie swoje uczucia kieruje w stronę… małego żółwia Alfiego. Powierza mu swoje sekrety i tajemnice, opowiada historie. Martwi się, że zwierzątko nie rośnie, o czym nieraz wspomina sąsiadowi. Hoppy wpada na pomysł, jak potajemnie uszczęśliwić ukochaną. Chce sprawić, aby żółwik w końcu urósł. Konsekwencje jego działań okazują się być zdumiewające.

Czytany 685 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 lipiec 2020 12:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama