cinema.pl Artykuły

piątek, 17 lipiec 2020 14:53

"Kogel-Mogiel" powróci w styczniu do kin

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Poprzednia część kultowej sagi pt. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie.

 

Autorką scenariusza nowej produkcji, tak jak poprzednich 3 części "Kogla Mogla" jest Ilona Łepkowska, za reżyserię tym razem odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz.

„Koniec świata” jest zwariowaną opowieścią w stylu dwóch pierwszych części cyklu. Będą starzy bohaterowie oraz całkiem nieznani. A na finał wielki kogel mogel, galimatias, miszmasz i totalny koniec świata! - mówi Ilona Łepkowska.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” – właśnie taki tytuł ma nosić kolejna odsłona kultowej komedii z lat 80. Aktorzy pojawili się już na planie, a zdjęcia z pierwszych dni zdjęciowych obiegły sieć.

W główne postacie znów wcielą się m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Nikodem Rozbicki, Ewa Kasprzyk oraz Aleksandra Hamkało. Premiera kinowa filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" planowana jest na styczeń 2021 roku.

„Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej”

 

fot. Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Czytany 517 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 lipiec 2020 15:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama