cinema.pl Artykuły

piątek, 17 lipiec 2020 13:56

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX I FOX COMEDY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wakacje powoli zbliżają się do półmetka, a perspektywa nadchodzącej jesieni skutecznie psuje nastroje. Na poprawę humoru FOX i FOX Comedy przygotowały premiery seriali, które zapewnią odrobinę relaksu i dobrego samopoczucia.

 

W sierpniu na FOX powrócą ulubieni przez widzów lekarze z Chicago Med w czwartym już sezonie, w którym jak zwykle zobaczymy  zmagania z przeciwnościami losu i walkę o życie pacjentów. Na FOX Comedy ponownie rozśmieszą nas z kolei szaleni policjanci z nowojorskiego posterunku w kolejnym sezonie Brooklyn 9-9. Stacja FOX przygotowała ponadto tematyczne sierpniowe wieczory, a FOX Comedy - pełne adrenaliny soboty z serialami i filmami akcji.

 

Chicago Med, sezon 4. (22 odcinki po 60 min)

PREMIERA: ŚRODA 5 SIERPNIA O GODZINIE 21:05 (2 ODCINKI)

Kolejne emisje w każdą środę o godzinie 21:05 (2 odcinki)

TYLKO NA FOX! 

W nadchodzącym czwartym sezonie Chicago Med z pewnością nie zabraknie emocji! Popularny spin-off serialu Chicago Fire powraca z nową dawką niesamowitych historii prosto ze szpitala w centrum Chicago. Serial wyprodukowany przez zdobywcę nagrody Emmy, Dicka Wolfa cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, nieustannie zaskakując ciekawymi medycznymi przypadkami i skomplikowanymi historiami z życia osobistego personelu.

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu Sharon (S. Epatha Merkerson) popadnie w konflikt z nową dyrektor operacyjną szpitala Gwen Garrett (Heather Headley). Kością niezgody będą plany Connora Rhodesa (Colin Donnell), który na oddziale ratunkowym zamierza wybudować specjalną hybrydową salę operacyjną. W międzyczasie doktor Will Halstead (Nick Gehlfuss) i doktor Natalie Manning (Torrey DeVitto) zaręczają się i rozpoczynają przygotowania do ślubu. Doktor Charles natomiast musi zmierzyć się z błędami przeszłości. Zawiłe relacje pomiędzy bohaterami i zaskakujące zwroty akcji to wizytówka serialu, ale w czwartym sezonie twórcy przygotowali dla widzów prawdziwą niespodziankę. Emocje sięgną zenitu, gdy rezydenci szpitala w Chicago ruszą na ratunek ofiarom pożaru, które masowo zapełniają szpital. W kolejnych odcinkach bohaterowie będą zmuszeni stoczyć walkę nie tylko z przeciwnościami losu, ale i z samymi sobą. Doktor Ava nie będzie wiedziała, co zrobić z pacjentem, który odmówi leczenia, a doktor Manning i doktor Halstead będą podejrzewać, że ich pacjent, przywieziony z wypadku samochodowego, jest ofiarą przemocy domowej.

Diane Frolov i Andrew Schneider, producenci wykonawczy Chicago Med opowiedzieli o konflikcie, który pojawi się w szpitalu w czwartym sezonie:

— Priorytetem Sharon jest opieka nad pacjentami, podczas gdy Gwen martwi się również o wyniki finansowe szpitala. Jak możemy się domyślać, różne podejścia nie zawsze idą ze sobą w parze i prowadzą do wielu spięć. Obie panie muszą odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania: co jest dobre dla szpitala, dla pacjentów, a co jest korzystniejsze dla ogólnego dobra?

W czwartym sezonie Chicago Med występują Norma Kuhling jako dr Ava Bekker, Marlyne Barrett jako Maggie Lockwood, Nick Gehlfuss jako dr Will Halstead, Yaya DaCosta jako April Sexton, Torrey DeVitto jako dr Natalie Manning, Colin Donnell jako dr Connor Rhodes, Brian Tee jako dr. Ethan Choi, S. Epatha Merkerson jako Sharon Goodwin, Oliver Platt jako dr Daniel Charles oraz Heather Headley jako Gwen Garrett. Nie zabraknie również nowych twarzy. W pierwszym odcinku pojawi się Rachel DiPillo, która wcieli się w rolę dr Sarah Reese.

 

O tym, co przydarzy się w czwartym sezonie Chicago Med dowiemy się już 5 sierpnia o 21:05 na FOX.

SIERPNIOWE POPOŁUDNIA NA FOX

MOCNE CZWARTKI od 6 sierpnia od godziny 21:05

Szybko i wściekle

Constantine

Szybcy i wściekli

Blade: Wieczny Łowca

Wojna Światów (2 odcinki)

MEDYCZNE SOBOTY od 8 sierpnia od godziny 12:25

Rezydenci, sezon 3

Chicago Med, sezon 4

PARANORMALNE WEEKENDY od 8 sierpnia od 18:00

Inhumans (2 odcinki)

Matrix

Pitch Black

Marsjanie atakują!

Hellboy

Constantine

Van Helsing

Terminator: Genisys

Blade: Wieczny Łowca

Księga Czarownic (2 odcinki)

SIERPIEŃ NA FOX COMEDY

BROOKLYN 9-9, sezon 2. (22 odcinki po 30 min)

PREMIERA: PIĄTEK 14 SIERPNIA O GODZINIE 17:25 (2 odcinki)

Emisja: od poniedziałku do piątku od godziny 16:30 (4 odcinki)

TYLKO NA FOX COMEDY!

Detektywi z Brooklyn 9-9 powracają w drugim sezonie z porcją humoru i nowymi zagadkami. Jake (Andy Samberg) wraca na komisariat ze swojej tajnej misji, po obławie na członków mafii. Niestety jednemu z poszukiwanych mafiozów udaje się uciec, co sprawia, że Jake jeszcze raz musi wcielić się w tajnego agenta, tym razem z pomocą swojego przyjaciela Boyle'a. Gdy po powrocie Jake dowiaduje się, że Amy cały czas jest z Teddym, postanawia wycofać się z wypowiedzianego przed misją wyznania i wmawia Amy, że tylko żartował. Tymczasem na komisariacie kapitan Holt (Andre Braugher) postanawia wdrożyć serię próbnych ćwiczeń, za których organizację odpowiedzialny zostaje sierżant Terry Jeffords. Nie widząc sensu w ćwiczeniach, Amy i Rosa decydują się zabawić kosztem kapitana Holta. Okazuje się jednak, że kapitan starał się w ten sposób przygotować komisariat na inspekcję, którą ma przeprowadzić jego odwieczny wróg, Madeline Wuntch.

O konflikcie, który został zapoczątkowany wiele lat temu opowiedział wcielający się w kapitana Holta Andre Braugher:

— Ta waśń trwa od dawna. Wygląda na to, że Holt i Wuntch są swoimi alter ego. Oboje w dużym stopniu przywiązują wagę do doskonałości. Oboje są intuicyjnymi typami detektywów. Zarówno Holt, jak i Madeline Wuntch są trochę dziwni i na swój sposób odrobinę przypominają roboty. W 1989 roku miało miejsce wydarzenie, które było genezą ich sporu i od tego czasu jest kością niezgody między obojgiem.

W serialu występują: Andy Samberg jako detektyw Jake Peralta, Andre Braugher jako kapitan Ray Holt, Melissa Fumero jako detektyw Amy Santiago, Terry Crews jako sierżant Terry Jeffords, Stephanie Beatriz jako detektyw Rose Diaz, Chelsea Peretti jako sekretarka Gina Linetti, Joe Lo Truglio jako detektyw Charles Boyle, Dirk Blocker jako detektyw Hitchcock, Joel McKinnon Miller jako detektyw Scully oraz Kyra Sedgwick jako Madeline Wuntch. W drugim sezonie gościnnie wystąpią również Eva Longoria oraz Nick Cannon.

Czy plany zemsty Madeline na kapitanie Holtcie dojdą do skutku? Odpowiedź poznamy już 14 sierpnia o 17:25 na FOX Comedy!

SOBOTNIE WIECZORY PEŁNE AKCJI

Godziny Szczytu

SOBOTA 2 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

 

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

SOBOTA 8 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

 

Zakonnica w przebraniu

SOBOTA 16 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

 

Depresja gangstera

SOBOTA 23 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

Czytany 478 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 lipiec 2020 14:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama