cinema.pl Artykuły

wtorek, 30 czerwiec 2020 13:07

POLSAT koncert "Gramy dla Śląska"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Gramy dla Śląska” to będzie koncert z optymistycznym przesłaniem, niosący nadzieję. To bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska! Bądźcie z nami i wspólnie wspierajmy Śląsk! „Gramy dla Śląska” – 4 lipca br., godz. 20.00, tylko w Telewizji Polsat! 

 

Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk! Podczas tego wydarzenia muzycznego zaśpiewają i zagrają u nas artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek,  Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni,  Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, Sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów. Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z "Kabaretu Młodych Panów", którego nie trzeba przedstawiać. 

Koncertem tym chcemy zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić JEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach. 

Plejada gwiazd, które przyjęły zaproszenie do udziału w tym nadzwyczajnym koncercie, gwarantuje dobrą rozrywkę. Przygotowania do tego wydarzenia śledźcie, wchodząc na: oficjalną stronę internetową Telewizji POLSAT (www.polsat.pl) lub Facebook (https://www.facebook.com/polsat), lub też Instagram (Telewizja Polsat@polsatofficial).

 

Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

 

Czytany 402 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 czerwiec 2020 13:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama