cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 15 czerwiec 2020 14:59

TVP przedłuża termin zgłoszeń w konkursie scenariuszowym "OdNowa"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem scenariuszowym „OdNowa”, Telewizja Polska wydłuża termin składania zgłoszeń do 31 sierpnia br. 

 

W celu wzbogacenia oferty programowej o nowe i niestandardowe propozycje filmów oraz seriali, Telewizja Polska zaprasza do współpracy młodych i utalentowanych twórców. Ogłoszony przez Telewizję Polską, otwarty konkurs scenariuszowy składa się z dwóch edycji – serialowej i filmowej. „OdNowa” to propozycja adresowana do osób, które zawodowo lub amatorsko piszą scenariusze. Zwycięskie projekty ukażą się na antenach TVP i w kinach.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe, mogą również spodziewać się dalszej współpracy przy rozwijaniu projektu.

Szczegółowe informacje, założenia oraz wymagania dotyczące poszczególnych edycji znajdują się w Regulaminach konkursu dostępnych na stronie odnowa.tvp.pl.

Zgłoszenie, w wybranej przez uczestnika edycji, należy przesłać w formie elektronicznej na właściwy adres konkursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Formularz Zgłoszeniowy należy przesłać listem poleconym na adres: Telewizja Polska S.A., Agencja Kreacji Filmu i Serialu, ul. Jana Pawła Woronicza 17, 00-999 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Konkurs”.

 

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 31 sierpnia 2020 r.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 16 listopada 2020 roku, zgodnie z regulaminem.

Serdecznie zapraszamy twórców do zgłaszania projektów. 

Czytany 575 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 czerwiec 2020 15:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama