cinema.pl Artykuły

czwartek, 04 czerwiec 2020 12:28

„Przyjaciółki” wracają na plan! Paweł Małaszyński w obsadzie serialu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Aktorki, aktorzy i ekipa serialu „Przyjaciółki” 4 czerwca wracają na plan zdjęciowy do 16. sezonu. Serial ten od 8 lat cieszy się ogromną popularnością. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że przez ostatnie lata co czwartek przed telewizorami „Przyjaciółki” śledziło średnio 2 miliony widzów. W nowym sezonie do obsady serialu dołącza Paweł Małaszyński.

 

Co wydarzy się w 16. sezonie „Przyjaciółek”? Jak nowa postać, w którą wcieli się Paweł Małaszyński, wpłynie na losy głównych bohaterek? Zmieni ich życie na lepsze, a może przyczyni się do jakiegoś rozstania? Czy Inga (Małgorzata Socha) zostanie żoną Maksa (Mateusz Janicki)? Na co postawi Zuza (Anita Sokołowska) –  zagraniczną karierę, a może jednak rodzinę? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie musiała oddać Klarę (Maja Śliwińska) obcym ludziom? Kiedy Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) zażegnają kryzys? Czy Dorocie (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławkowi (Kacper Kuszewski) uda się być razem, mimo dzielących ich różnic? Przed kobietami kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów. Jesień z „Przyjaciółkami” będzie niezwykle barwna i pełna emocji!

W związku z epidemią COVID-19 producent serialu Akson Studio zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik,  Dorota Kolak, Marcin Korcz, Paweł Małaszyński.

Czytany 613 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 czerwiec 2020 12:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama