cinema.pl Artykuły

środa, 27 maj 2020 12:25

Konkurs kulinarny i specjalna rola w teledysku!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 15 czerwca na antenę Cartoon Network wraca serial „Jabłko i Szczypior”. Przygody najlepszych przyjaciół dostarczą widzom wielu zabawnych historii, ukazując zaskakujące spojrzenie na współczesne życie w dużym mieście. W premierowym odcinku kolejnych perypetii kumpli w roli Tarty Migdałowej debiutowała jurorka i kucharka Anna Starmach.

 

„Jabłko i Szczypior” to barwny serial komediowy stworzony przez George’a Gendiego, rozgrywający się w świecie Jedzenioludzi. Główni bohaterowie to duet najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali się opuścić rodzinne strony, by spróbować życia w dużym mieście. Jabłko jest bardzo ciepłą istotą, jednak jego impulsywny charakter oraz beztroskie podejście do życia może przysporzyć mu wielu kłopotów. Z kolei Szczypior zawsze kieruje się rozsądkiem i jest bardzo wrażliwy. Kumple odkrywają swoją nieskończoną kreatywność, przeżywają mnóstwo przygód i poznają wielu nowych znajomych. Ten owocowo-warzywny duet wierzy, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe!

Dubbingowy debiut Anny Starmach

W poniedziałek 15 czerwca o 17:30 widzowie Cartoon Network zobaczą premierowy odcinek z gościnnym udziałem Anny Starmach. Kucharka i jurorka polskich edycji programów MasterChef oraz MasterChef Junior wcieliła się w rolę oceniającej kulinarne umiejętności bohaterów Tarty Migdałowej:

Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Jestem jurorką w programach od 8 lat, ale takiego konkursu jak w odcinku „Jabłko, skup się” jeszcze nie widziałam. Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób. 

W odcinku z gościnnym udziałem Anny Starmach Jabłko zgłosił się wraz z warzywnym kumplem do konkursu kulinarnego.  Zadaniem bohaterów jest upieczenie tortu w dwie godziny i walka o tytuł „Najlepszego duetu piekarzy”. Niestety roztargniony Jabłko ma problem z odczytaniem przepisu i postanawia przypomnieć sobie jego skład, improwizując. Czy mimo przeciwności duet wygra konkurs? W innym odcinku słynny raper Mały Klusek zauważa dziarsko spacerujących po ulicy Jabłka i Szczypiora, i proponuje im udział w swoim teledysku. Kiedy nadchodzi dzień nagrania, niespodziewanie na głowie zielonego bohatera zagnieżdża się ptak… Czy zrujnuje plan i całą zabawę? 

Premiera nowych odcinków serialu „Jabłko i Szczypior” już w poniedziałek 15 czerwca o godz. 17:30. Emisja codziennie o 17:30 na kanale Cartoon Network. 

Czytany 454 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 maj 2020 12:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama