cinema.pl Artykuły

piątek, 22 maj 2020 16:45

ŚWIĘTUJ DZIEŃ OJCA Z ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Z okazji Dnia Ojca stacja Romance TV przygotowała specjalny repertuar na wieczór, którego motto brzmi: „Zostać ojcem jest łatwo, ojcem być – znacznie trudniej”. Słuszności tych słów dowiodą bohaterowie dwóch filmów: „Kochamy życie” oraz „Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć”. Dzięki nim widzowie przekonają się, że są różne typy ojcowskiej miłości, od tej ciepłej i opiekuńczej, po… nieco mniej konwencjonalną. Będzie sporo wzruszeń, śmiechu i dobrej zabawy, nie zabraknie też widowiskowych scen tanecznych. 

 

Dzień Ojca na antenie Romance TV uhonoruje wzruszający film „Kochamy życie”. Ukazuje on postać ojca, który po latach pojawia się w życiu swojej córki, kiedy sam potrzebuje pomocy… Maria Kowalke to samotna i rozczarowana życiem kobieta. Nie dość, że jej małżeństwo rozpadło się, to na dodatek straciła pracę. Ciężka sytuacja zmusza ją do podjęcia pracy nauczycielki muzyki w szkole średniej, gdzie ma przygotować grupę zbuntowanych nastolatków do występu na szkolnej imprezie. Gdyby tego było mało w jej życiu niespodziewanie pojawia się ojciec, z którym od dawna nie utrzymywała żadnych kontaktów. Maria całe życie nie mogła wybaczyć mu odrzucenia, którego doświadczyła będąc dzieckiem. Teraz starszy pan zjawia się jak gdyby nigdy nic, oczekując od niej opieki i troski, której nigdy sam jej nie dał. Czy uda im się naprawić relacje? Czy kobieta wybaczy ojcu i odbuduje relację? Film zostanie wyemitowany we wtorek, 23 czerwca o godz. 20:55. 

Druga propozycja tego wieczoru, przygotowana przez Romance TV to film „Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć”. Opowiada on historię przystojnego Jonasa, który  po latach beztroskiego życia hulaki i Casanovy, chce zostać odpowiedzialnym i zaangażowanym ojcem. Z tego powodu podejmuje pracę w firmie budowlanej swojego przyjaciela, a gdy wydaje się, że 

odnalazł stabilizację, dziwnym zbiegiem okoliczności zostaje… striptizerem w klubie nocnym, gdzie szybko robi oszałamiającą karierę. Kiedy Jonas zaczyna coraz lepiej czuć się w nowej roli i godzić ją z byciem ojcem, niespodziewanie zakochuje się w trenerce piłki nożnej swego syna. Uczucie do niej, komplikuje zarówno jego sytuację zawodową, jak i relacje z synem. Wszystkich ciekawych finału tej historii stacja Romance TV zaprasza przed telewizory o godz. 22:50.

Czytany 377 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 maj 2020 16:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama