cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 maj 2020 16:13

Najlepsza muzyka filmowa Next Film dostępna w serwisach streamingowych!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od jazzu, przez rock, aż po rap. Wyciskacze łez i porywające do tańca rytmy. W serwisach streamingowych ukazała się lista muzyki filmowej „Next Film – The Best Of”. Wśród wykonawców wielokrotnie nagradzani i bijący rekordy popularności artyści: Michele Morrone, Muniek Staszczyk, Ania Karwan, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Kortez, Organek, O.S.T.R. oraz Natalia Szroeder.    

 

Produkcje z portfolio Next Film to nie tylko uczta dla oczu, ale również dla uszu. Playlista „Next Film – The Best Of” składa się z piętnastu filmowych utworów, które zostają w głowie jeszcze na długo po wyjściu z kina. Usłyszeć na niej można piosenki ze ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak  „Ukryta gra”, „Kamerdyner” czy „365 dni”, a także przebój Natalii Szroeder „Zaprowadź mnie” z hitu kina familijnego „Tarapaty”. Filmu, którego kontynuacja trafi na ekrany już jesienią (zobacz teaser filmu „Tarapaty 2”).  Łączna liczba odsłon teledysków do utworów w serwisie You Tube to niemal 84 miliony! 

 

Lista muzyki filmowej „Next Film – The Best Of”  dostępna jest w serwisach Spotify, Tidal oraz Deezer. 

Playlistę teledysków znaleźć można tu.

Lista utworów:   

1.Hard For Me – Michele Morrone (piosenka z filmu „365 dni”, reż. Barbara Białowąs, Tomasz Mandes; film dostępny w serwisie Netflix)

2.Ołów – Muniek Staszczyk (piosenka z filmu „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, reż. Maciej Kawulski; film dostępny w serwisach Ipla oraz Player.pl)

3.The Secret Game – Ania Karwan (piosenka z filmu „Ukryta gra”, reż. Łukasz Kośmicki; film dostępny w serwisie Player.pl)

4.Człowiek (Złota Ryba)  – Marek Dyjak (piosenka z filmu „Underdog”, reż. Maciej Kawulski, film dostępny w serwisach Ipla oraz Player.pl)

5.Biegnij dalej sam – Fisz Emade Tworzywo (piosenka z filmu „Sługi boże”, reż. Mariusz Gawryś; film dostępny w serwisach Ipla oraz Player.pl)

6.Szukaj mnie – Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski (piosenka z filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”, reż. Kordian Piwowarski; film dostępy w serwisach: Ipla, Player.pl oraz Vod.pl)

7.Stare drzewa – Kortez (piosenka z filmu „Kamerdyner”, reż. Filip Bajon; film dostępny w serwisach: Netflix, Ipla oraz Player.pl)

8.Jeszcze w zielone gramy – Daria Zawiałow (piosenka z filmu „Plan B”, reż. Kinga Dębska; film dostępny w serwisach Netflix oraz Ipla)

9.Trzeba mieć specjalną skrzynię – Czesław Śpiewa i Artur Andrus (piosenka z filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, reż. Aleksander Dembski; film dostępny w serwisach: Ipla oraz Player.pl)

10.Pragnienie miłości / Czekoladka – LASER (piosenka z filmu „Disco Polo”, reż. Maciej Bochniak; 

film dostępny w serwisach Netflix oraz Ipla)

11.Zaufaj – AFROMENTAL (piosenka z filmu „Kobieta sukcesu”, reż. Robert Wichrowski; 

film dostępny w serwisach: Netflix, Ipla oraz Player.pl)

12.Feel It – Michele Morrone (piosenka z filmu „365 dni”, reż. Barbara Białowąs, Tomasz Mandes; film dostępny w serwisie Netflix)

13.To nie miało prawa się stać – Organek i O.S.T.R. (piosenka z filmu „Piłsudski”, reż. Michał Rosa; film dostępny w serwisie Netflix)

14. Bei Mir Bist Du Schoen – Big Collective Band i Sonia Smołokowska (piosenka z filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, reż. Janusz Majewski; film dostępny w serwisach: Netflix, Ipla oraz Vod.pl)

15.Zaprowadź mnie – Natalia Szroeder (piosenka z filmu „Tarapaty”, reż. Marta Karwowska; film dostępny w serwisach: Netflix, Ipla oraz Player.pl) 

Czytany 502 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 maj 2020 16:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama