cinema.pl Artykuły

niedziela, 03 maj 2020 19:44

Nowe przygody kultowych bohaterów na antenie Boomeranga!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ten zwariowany duet znany jest widzom na całym świecie już od wielu lat, a mimo to wciąż potrafi zaskakiwać i bawić do łez. Już od 4 maja codziennie na antenie Boomeranga będzie można oglądać najnowsze przygody Toma i Jerry’ego, którzy jak zwykle oddają się zabawnym gonitwom i ładują się w niezłe tarapaty!

 

Tej dwójki zdecydowanie nie trzeba nikomu przedstawiać!  Tom jest sporych rozmiarów niebieskim kotem i większość swojego życia spędza na szaleńczych gonitwach za sprytną i zwinną myszą – Jerrym. Nowe odcinki tego kultowego serialu to jeszcze więcej przygód dla fanów tej dwójki, która dostarcza widzom znakomitej komediowej rozrywki. 

W nowych epizodach czwartego sezonu bohaterowie znajdą się w różnych, niespotykanych dotąd miejscach i wpadną w kolejne tarapaty. Ich przygody pokazują, że to nie w rywalizacji, a współpracy kryje się największa siła. Dołącz do ich zabawy w kotka i myszkę, a także zobacz co tym razem zbroją te wesołe futrzaki! 

Premiera kolejnych odcinków czwartego sezonu „Tom i Jerry Show” w poniedziałek 4 maja o 17:00. Emisja codziennie o 17:00 na antenie Boomeranga.

Czytany 404 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 03 maj 2020 19:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama