cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 18:54

Nic nie ginie” już w poniedziałek 20 kwietnia w usłudze PREMIERY VOD+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Platforma CANAL+ zaprasza na premierę debiutanckiego filmu Kaliny Alabrudzińskiej – „Nic nie ginie”. Abonenci platformy będą mogli obejrzeć produkcję bez wychodzenia z domu już od poniedziałku 20 kwietnia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 20 zł. #Zostańwdomu z CANAL+.

 

O czym opowiada film? Klaudia, osaczona przez krytyczna matkę, obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polsk# i  nienawidzi głupich ludzi. Czyli wszystkich. Donatello kocha żółwie błotne. Aktor - tylko siebie. Maja żyje i chilluje. A wszyscy razem biorą udział w terapeutycznym turnusie pod troskliwym okiem Remka. I tworzą najsmutniejszą komedię roku.

Bohaterowie filmu chorują na moją ulubioną chorobę - smutek. Życie wymaga od nich zmian, którym wcale nie chcą się poddać. Wolą chować się w gąszczu liści i codzienności. A świat dookoła piękny, pogoda słoneczna, więc czemu nie mieliby się odrodzić jako lepszy i weselszy gatunek? Mam nadzieję, że mój smutny film was rozśmieszy i podobnie, jak moi bohaterowie poczujecie się częścią silnej i ważnej społeczności - społeczności samotnych ludzi – mówi scenarzysta i reżyserka filmu.

„Nic nie ginie” to debiut fabularny Kaliny Alabrudzińskiej, który jest kolejną produkcją Szkoły Filmowej w Łodzi będącą dyplomem filmowym studentów Wydziału Aktorskiego. Wystąpili w nim studenci Wydziału Aktorskiego szkoły ze specjalnym udziałem aktora filmowego i teatralnego Dobromina Dymeckiego. Film otrzymał Nagrodę za Najlepszą Reżyserię oraz Nagrody Jury Młodzieżowego na tegorocznym Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" w Koszalinie.

Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 kwiecień 2020 18:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama