cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 18:42

Premiery Best Film - "W labiryncie" i "Proxima" na Kino WP Pilot

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dwie najnowsze premiery vod od Best Film – „W labiryncie” i „Proximę” - będzie można obejrzeć w ramach Kina WP Pilot. Kino WP Pilot, zaprasza na codzienny seans pay per view z inną nowością. Pomysł ten różni się od typowego VoD (film na życzenie), ponieważ kupując bilet na pokaz o danej godzinie można go obejrzeć najtaniej w Polsce.

 

Bilety na każdy seans kosztują zaledwie 12,90 zł. W przeciwieństwie też do tradycyjnej telewizji, filmy nie są przerywane reklamami.

 

„W labiryncie” już w najbliższy czwartek – 23 kwietnia o godz. 21:00

Donato Carrisi - autor światowych bestsellerów i laureat włoskiego Oscara – powrócił na wielki ekran z kryminałem „W labiryncie”.

W rolach głównych - zdobywca Oscara Dustin Hoffman („Absolwent”, „Kwartet”, „Rain Man”) i Toni Servillo („Wielkie piękno”, „Oni”, „Dziewczyna we mgle”).

Nastoletnia Samantha zostaje porwana w drodze do szkoły. Pomimo intensywnych poszukiwań nikt nie trafił na jej ślad. Piętnaście lat później odnajduje się w szpitalu. Nie wie kim jest, nie wie co się z nią działo.

Z pomocą doktora Greena (Dustin Hoffman) próbuje odzyskać pamięć. Wspólnie starają się poukładać wspomnienia z tajemniczego labiryntu - podziemnego więzienia, w którym ktoś zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.

Tajemnicę zniknięcia i powrotu dziewczyny próbuje również rozwiązać Bruno Genko (Toni Sevillo) niepokorny i bezkompromisowy detektyw, mający tylu przyjaciół, ilu wrogów. Sprawa Samanthy może być ostatnią, nad którą pracuje.

 

„Proxima” – 1 maja o godz. 21:00

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli.

Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji „Proxima” jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

„Proxima” miała światową premierę na MFF w Toronto, gdzie film otrzymał wyróżnienie Jury w sekcji Platform. Dwa tygodnie później Alice Winocour odebrała Nagrodę Specjalną Jury na 67. MFF w San Sebastian. Eva Green, za swoją doskonałą rolę astronautki, otrzymała wyróżnienie Grand Prix Cinéma ELLE 2019 oraz nominację do Nagrody Lumiere.

Czytany 370 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 kwiecień 2020 18:44

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama