cinema.pl Artykuły

piątek, 17 kwiecień 2020 13:28

Przedpremierowe pokazy online kultowego serialu dla dzieci

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Basia – bohaterka znana z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak – wreszcie do zobaczenia online! Przez trzy dni - 23, 25 i 27 kwietnia - będzie można zobaczyć wszystkie części serialu. Przedpremierowe pokazy odbędą się w ramach cyklu Kino Dzieci Prezentuje #MądreFilmyOnline, czyli selekcji bezpiecznych, wartościowych filmów dla dzieci dostępnych online. 

 

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić. 

„Basia” to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody pięcioletniej dziewczynki i jej przyjaciół pokazują świat bliski każdej rodzinie. Tak też zaplanowane są filmowe seanse „z Basią”, by we wspólnym gronie zobaczyć wszystkie części serialu. 

Projekcje Basi odbędą się 23, 25 i 27 kwietnia, zawsze w tych samych godzinach o 11:00 i 18:00. Wszystkie seanse będą miały miejsce w zamkniętych grupach na Facebooku. Jako pierwsza do obejrzenia będzie pierwsza część przygód Basi (23 kwietnia), „Basię 2” zobaczymy 25 kwietnia, a „Basię 3” - 27 kwietnia. Szczegóły na temat warunków uczestnictwa, zapisów do poszczególnych grup dostępne są w wydarzeniu na Facebooku - BASIA pokazy przedpremierowe online! Bilety już w sprzedaży na: https://www.nowehoryzonty.pl/sklep.do

 

W poszczególnych zestawach zagramy: 

23 kwietnia godz. 11:00 lub 18:00 - zestaw „BASIA” na który składają się następujące odcinki: „Basia i upał w zoo”, „Basia i Anielka”, „Basia i nowy braciszek”, „Basia i biwak” oraz „Basia i dziadkowie”.

25 kwietnia godz. 11:00 lub 18:00 - zestaw „BASIA 2”, na który składają się następujące odcinki: „Basia i taniec”, „Basia i pieniądze”, „Basia i gotowanie” oraz „Basia i telewizor”.

27 kwietnia godz. 11:00 lub 18:00 - zestaw „BASIA 3”, na który składają się następujące odcinki: „Basia i bałagan”, „Basia i Titi”, „Basia i Mama w pracy”, „Basia i Boże Narodzenie”.

Za produkcję „Basi” odpowiada Grupa Smacznego – jedno z najbardziej aktywnych i innowacyjnych studiów animacji w Polsce. Działa od ponad 12 lat i specjalizuje się w animacji 2D. Partnerem serii jest wydawca książek o przygodach Basi - Wydawnictwo EGMONT.

 

Więcej na: www.kinodzieci.pl

Czytany 396 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 kwiecień 2020 13:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama