cinema.pl Artykuły

piątek, 17 kwiecień 2020 13:13

NA RATUNEK! SERIALE O LEKARZACH, GÓRSKICH RATOWNIKACH I STRAŻAKACH W ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W maju stacja Romance TV pokaże aż trzy trzymające w napięciu seriale o zwykłych bohaterach, którzy codziennie ryzykują swoim życiem, aby ratować innych. Pierwsze dwa to najnowsze sezony kultowych już i znanych szerokiej publiczności produkcji – „Górskiego lekarza” i „Górskich ratowników”. Akacja obu seriali rozgrywa się w Alpach, ale oprócz pięknych widoków widz otrzymuje sporą dawkę emocji – bierze udział nie tylko w dramatycznych akcjach ratunkowych, ale także uczestniczy w życiu prywatnym bohaterów serialu, a wraz z nimi przeżywa wzloty i upadki, chwile radości i momenty zwątpienia.

 

Kanał Romance TV zaprezentuje także zupełnie nowy serial „Marie – próba ognia”, o niezwykłej kobiecie, która wstąpiła do ochotniczej straży pożarnej, aby pomagać innym. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka, który przypada na 4 maja, stacja Romance TV pokaże nowy serial „Marie – próba ognia”. Tytułowa Marie wstępuje do ochotniczej straży pożarnej w małym miasteczku w Bawarii, gdzie codziennie ryzykuje życie, aby ratować innych. Kobieta znana jest z tego, że zawsze angażuje się osobiście w każdą sprawę, za wszelką cenę stara się pomóc i nigdy się nie poddaje. Główna bohaterka serialu nie tylko potrafi gasić prawdziwe pożary, ale również łagodzić zaognione konflikty pojawiające się w życiu prywatnym jej sąsiadów. Każdy odcinek przedstawia dramatyczne historie oraz spektakularne akcje ratunkowe, pełne grozy i bohaterskich czynów. Serial można oglądać w każdą majową niedzielę o godz. 20:00.  

Od 18 maja Romance TV zaprasza fanów doktora Martina Grubera na premierowe odcinki najnowszego 13. sezonu serialu „Górski lekarz”. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie w tyrolskiej miejscowości Ellmau? Do doktora Grubera zgłosi się Hannes Brandt, dawny przyjaciel, któremu zmarła żona i teraz boi się, że z powodu śmiertelnej choroby straci córkę. Zrozpaczony mężczyzna prosi Martina, by pomógł w leczeniu Nathalie. Rozpoczyna się trudna walka z czasem o życie dziewczyny… Czy lekarzowi uda się postawić trafną diagnozę? Tego dowiedzą się widzowie, oglądając premierowy odcinek już 18 maja, o godz. 20:00. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku. 

 

W poniedziałek, 18 maja w Romance TV startuje również premierowy 11. sezon serialu „Górscy ratownicy”, którego akcja toczy się w malowniczej austriackiej Styrii. Nowa seria z pewnością nie rozczaruje fanów mocnych wrażeń.  Markus Kofler i jego zespół górskich ratowników znów ruszą na ratunek i bez wahania wezmą udział w najtrudniejszych misjach, aby ocalić ludzkie życie. W pierwszym odcinku drużyna Markusa wyruszy na ratunek Eliaszowi, mnichowi, który został uwięziony w jaskini przez kamienną lawinę. Na serial stacja zaprasza od poniedziałku do piątku o godz. 22:50.

Czytany 459 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 kwiecień 2020 13:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama