cinema.pl Artykuły

czwartek, 26 marzec 2020 16:37

KANAŁ ROMANCE TV W OTWARTYM OKNIE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW CYFROWEGO POLSATU

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na wiosnę Romance TV zaprezentuje wiele filmowych i serialowych nowości. W kwietniowej ramówce stacji znajdą się zarówno produkcje obyczajowe, komedie romantyczne, jak i trzymające w napięciu kryminały. W związku z akcją #zostańwdomu abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli cieszyć się dostępem do bogatej oferty tytułów bez konieczności zmiany pakietu. Stacja Romance TV jest dostępna w otwartym oknie już od 25 marca.

 

Specjalna oferta dla abonentów Cyfrowego Polsatu będzie obowiązywać przez ponad miesiąc, promocja skończy się 5 maja. W tym czasie widzowie Romance TV zobaczą nie tylko znane i lubiane seriale jak „Górski lekarz”, filmy z serii „Statek miłości” czy ekranizacje prozy Rosamunde Pilcher, ale także sporo nowości.

 

– Stacja Romance TV dociera do ponad 5,5 miliona gospodarstw domowych i w każdym miesiącu prezentuje od kilkunastu do kilkudziesięciu filmowych oraz serialowych nowości. Nasza wiosenna ramówka to aż 17 premier w samym kwietniu, a na maj szykujemy prawdziwy hit: najnowsze przygody lekarza z alpejskiej wioski w premierowym sezonie „Górskiego lekarza” oraz kolejny sezon serialu „Górscy Ratownicy” – a to jedne z dwóch najbardziej popularnych produkcji emitowanych na naszej antenie – mówi Krzysztof Mikulski, odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce. -Premierowym odcinkom towarzyszyć będą relacje Ambasadora kanału - QCZAJ’a, który odwiedził plany zdjęciowe obydwu seriali podczas realizacji najnowszych odcinków.

 

Wielkanoc w Romance TV to start nowego serialu obyczajowego „Tonio & Julia”. Przez całe święta stacja zaprezentuje aż 6 odcinków o losach tytułowego bohatera, księdza z niewielkiej górskiej miejscowości oraz Julii, jego wielkiej miłości ze szkolnych lat. Widzowie przekonają się, czy młodzieńcze uczucie na nowo odżyje i jak skończy się ta ciężka próba dla duchownego. Kwiecień w Romance TV to także premierowy poniedziałkowy cykl filmowy „Życie to nie koncert życzeń”, w ramach którego pokazane zostaną aż 4 nowe komedie romantyczne. Dzięki nim fani stacji przeżyją wiele miłosnych wzruszeń, a także przekonają się, że los lubi płatać figle, a nasze życiowe plany najczęściej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością…  W kwietniu, w każdy sobotni wieczór stacja zaprasza na spotkanie z szarmanckim komisarzem Özakinem i jego sympatycznym asystentem Mustafą. Akcja pełnych napięcia, premierowych odcinków popularnego serialu kryminalnego „Wydział zabójstw Stambuł” przeniesie się do dawnej stolicy Turcji położonej nad Bosforem. Z kolei w każdą niedzielę Romance TV wyemituje nowe odcinki romantycznego serialu komediowego „Gliniarz i wieśniaczka”. Tym razem główna bohaterka przypadkowo trafia na uzbrojonego włamywacza, rozpocznie śledztwo w sprawie zamordowanego na krótko przed swoimi 95 urodzinami staruszka oraz będzie musiała uporać się ze swoim małżeństwem, które przypadkowo zawarła ze swoim… przełożonym.

 

Otwarte okno umożliwia abonentom platformy Cyfrowy Polsat nieograniczony dostęp do wszystkich nowych i powracających wiosną produkcji. Aby z niego skorzystać, abonenci Cyfrowego Polsatu nie muszą wnosić żadnych dodatkowych opłat ani zmieniać aktualnego pakietu na wyższy. Darmowym dostępem do Romance TV mogą cieszyć się wszyscy od pakietu MINI HD w terminie od 25 marca aż do 5 maja 2020 r. 

Czytany 643 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 marzec 2020 16:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama