cinema.pl Artykuły

środa, 25 marzec 2020 11:40

Teatr "Baj Pomorski" w Toruniu w czasie kwarantanny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu, podobnie jak większość instytucji kultury w czasie kwarantanny, przenosi swą aktywność do mediów społecznościowych. Głównym środkiem  komunikacji Teatru z widzami stanowić będzie fanpage. 


Zamieszczone tam zostaną liczne materiały filmowe, takie jak: oprowadzanie po Teatrze, czytanie bajek i krótkich utworów literackich przez aktorów oraz dyrektora, Zbigniewa Lisowskiego, cykl warsztatów logopedycznych prowadzony przez Martę Parfieniuk-Białowicz oraz nagrania stanowiące przejaw inicjatywy twórczej poszczególnych członków zespołu aktorskiego.

Na okoliczność Międzynarodowego Dnia Teatru udostępnimy spektakl Robinson Crusoe w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Oglądać go będzie można na teatralnym kanale YouTube od 27 marca od godz. 9:00 do 29 marca do godz. 12:00.

Wcześniej „Baj” udostępnił już przedstawienie Jaś i Małgosia w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Obejrzało je 5000 odbiorców. 

Ponadto, zintensyfikowany zostanie cykl „Z «Bajowej» historii…” prezentujący materiały archiwalne Teatru: zdjęcia ze spektakli, fragmenty kronik, itp…

Co pewien czas na fanpage’u zagoszczą również utwory muzyczne pochodzące z poszczególnych spektakli, a także wywiady z aktorami w formie pisemnej.

Planujemy też zamieszczać materiały o charakterze edukacyjno-interaktywnym. 

Zachęcamy do regularnego odwiedzania niżej podanych adresów:

https://www.facebook.com/bajpomorski/

https://www.instagram.com/teatrbajpomorski/

https://www.youtube.com/user/bajpomorski .

 

Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 marzec 2020 12:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama