cinema.pl Artykuły

środa, 18 marzec 2020 15:49

Siedem światów, jedna planeta

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Siedem światów, jedna planeta” – spektakularny serial produkcji BBC z niezrównanym Davidem Attenborough w roli narratora, trafi do sieci salonów empik od 26 marca. Z uwagi na obecną sytuację sprzedaż będzie odbywać się przez internetowy sklep sieci.

 

Miliony lat temu niewyobrażalne siły rozerwały skorupę Ziemi, dając początek siedmiu nadzwyczajnym kontynentom. Z biegiem czasu każdy z nich rozwinął swój niezwykły świat przyrody.

Od głębin południowoamerykańskich dżungli po zamarznięte szczyty Azji, od miast Europy po rozległe równiny Afryki – „Siedem światów, jedna planeta” ukazuje nieznane dotąd zachowania zwierząt oraz niezliczone, nieopowiedziane dotąd historie dzikiej przyrody każdego z kontynentów.

Serial ujawnia fundamentalną prawdę o tym, co sprawia, że każdy z naszych siedmiu światów jest całkowicie wyjątkowy i ukazuje wyzwania stojące przed zwierzętami w ukształtowanym przez nas świecie. 

Serial skłąda się z siedmiu odcinków, z których każdy pozwala lepiej poznać naturę i różnorodność każdego kontynentu. Spektakularne ujęcia natury z najdalszych zakątków świata zaprezentowane zostaną przy muzyce Hansa Zimmera, który skomponował ścieżkę dźwiękową do serii.

 

Czytany 507 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 marzec 2020 16:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama