cinema.pl Artykuły

piątek, 13 marzec 2020 13:55

Ania Karwan musi tańczyć jeszcze lepiej!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zdaniem Iwony Pavlovic, w pierwszym odcinku „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” obok Julii Wieniawy poradziła sobie najlepiej. Nic dziwnego – u boku Janka Klimenta taneczne partnerki po prostu rozkwitają! Niestety – jak sama przyznaje - presja jest ogromna. Jak Ania Karwan poradzi sobie ze stresem i… walcem wiedeńskim w 2. odcinku tanecznego show Polsatu? Przekonamy się już dziś o 20:05!

 

Chociaż nigdy dotąd nie uczyła się tańca, na parkiecie „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” Ania Karwan prezentuje się w pełni profesjonalnie. - Ponoć jak pojawiłam się na świecie, najpierw zaczęłam tańczyć, a następnie śpiewać. Dopiero potem, w wieku 3 lat, przyszła pora na mówienie – wspomina ze śmiechem piosenkarka.

Od kilku tygodni zgłębia tajniki tańca i jest nim zafascynowana. – Dla mnie to cudowne połączenie dwóch światów. Gdy śpiewam muszę być rozluźniona, zupełnie inaczej niż w tańcu! W przyszłości chciałabym na scenie włączyć do swoich występów choreografie i tancerzy – wyjawia Karwan.

Mimo że zbiera liczne pochwały, Ania Karwan bardzo stresuje się występami live. – Zaczęłam treningi później niż pozostali uczestnicy, ponieważ właśnie wyruszyłam w prasę koncertową. Miałam do nadrobienia 5 dni. To był dla mnie szalenie trudny moment. Szczególnie gdy wiedziałam, że inni już ćwiczą – przyznała w jednym z wywiadów.

Jak twierdzi najsurowsza jurorka show Iwona Pavlović, zbyt duże ambicje i dążenie do perfekcji czasami mogą przeszkadzać uczestnikom „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. - Widz lubi, jak z odcinka na odcinek widać postęp. Ci, którzy tańczą w 1. odcinku perfekcyjnie, w kolejnym muszą zatańczyć jeszcze lepiej – kwituje.

Czy podobnie będzie w przypadku piosenkarki Ani Karwan? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już dziś wieczorem. Ania i Janek zaprezentują się w dostojnym walcu wiedeńskim.

Przypominamy, że w tej edycji głosować można za pomocą SMS-ów, jak i aplikacji „Taniec z Gwiazdami”. Każdy, kto zarejestruje się w aplikacji, ma możliwość oddania jednego głosu na ulubioną parę. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na Appstore oraz w sklepie Play dla telefonów z systemem Android.

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – od 6 marca, w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat!

Czytany 454 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 marzec 2020 14:01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama