cinema.pl Artykuły

czwartek, 12 marzec 2020 14:41

Seriale pełne tajemnic w kwietniu na kanałach AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowe sezony seriali Zabójcze umysły, Znaki i The Good Doctor oraz premiera produkcji Zmowa milczenia w kwietniu na kanałach AXN.

 

Finałowy sezon przygód jednostki FBI ścigającej najniebezpieczniejszych morderców ameryki, komisarz Trela na tropie nowych tajemnic w Górach Sowich, dr Shaun Murphy mierzący się z najbardziej nieoczekiwanymi zagadkami medycznymi oraz policjant, który próbuje zinfiltrować gang skorumpowanych stróżów prawa w Los Angeles.  W kwietniu kanały AXN i AXN Black pokażą nowe sezony seriali Zabójcze umysły, Znaki i The Good Doctor oraz serial Zmowa milczenia.

Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu Zabójcze umysły. Grupie profilerów FBI, pod wodzą Davida Rossiego (Joe Mantegna), przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W piętnastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnego mordercę, który w przeszłości próbował zabić jednego z członków zespołu. Premiera 15., finałowego, sezonu serialu Zabójcze umysły we wtorek 7 kwietnia o godz. 21.05. Kolejne odcinki we wtorki o 21.05 w AXN.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Premiera 2. sezonu serialu Znaki we wtorek 7 kwietnia o godz. 22.00. Kolejne odcinki we wtorki o 22.00 w AXN.

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. Premiera 2. sezonu serialu The Good Doctor w środę 8 kwietnia o godz. 21.05. Kolejne odcinki we wtorki o 21.05 w AXN.

 Zmowa milczenia opowiada o korupcji i mafii wewnątrz służb prawa, której członkami są prominentni przedstawiciele naszego społeczeństwa. Ludzie, którzy powinni stać na straży porządku i ochrony obywateli.  Dostanie się do nich jest niemal niemożliwe a nieliczni, którym to się udało zrobią wszystko, żeby chronić swoją organizację. Jednak nie przypuszczają, że w ich szeregach znajdzie się tajny agent. Serial został stworzony przez Joego Halpina (Hawaii Five-0, Sekrety i kłamstwa), który pracował w biurze szeryfa w Los Angeles prze 17 lat, z czego 12, jako tajny agent.  W serialu zobaczymy: Seana Beana (Gra o tron), Ryana Kwantena (Czysta krew) oraz Cory’ego Hardricta (Amerykański snajper). Premiera serialu Zmowa milczenia w czwartek 16 kwietnia o godz. 23.00. Kolejne odcinki w czwartki o 23.00 w AXN Black.

Czytany 430 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 marzec 2020 14:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama