cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 17 luty 2020 15:35

KRYMINAŁY Z UCZUCIEM W TLE W MARCU W ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W marcu dla miłośników tajemniczych zagadek oraz miłosnych wzruszeń Romance TV przygotowała coś wyjątkowego – czwartkowy cykl filmowy „Szwedzki korowód miłości“, inspirowany powieściami popularnej pisarki tworzącej pod pseudonimem Inga Lindström.  

 

Z kolei od 28 marca w każdą sobotę o godz. 20:00 stacja zaprasza na premierowe odcinki serialu kryminalnego „Wydział zabójstw Stambuł". Ciekawą propozycją na wiosenne wieczory jest także serial komediowo-kryminalny "Gliniarz i wieśniaczka” z historią miłosną w tle. Opowiada on o perypetiach młodej, ambitnej policjantki z prowincjonalnego miasteczka, której szefem nieoczekiwanie zostaje zarozumiały i arogancki gliniarz z metropolii. 

Cykl filmowy „Szwedzki korowód miłości - premiery adaptacji powieści Ingi Lindström“ 

W czwartkowe wieczory o godz. 20:50  stacja Romance TV wyemituje premierowo ekranizacje powieści Ingi Lindström (Christiane Sadlo). Akcja filmów rozgrywa się w malowniczych, nadmorskich zakątkach Szwecji. W pierwszej części cyklu zatytułowanej „Tajemnica rodziny Nordquistów” poznamy historię Emilii, archeolożki, która szukając dowodów istnienia słynnych wojowniczek wśród Wikingów, dociera do posiadłości rodziny Nordquistów, gdzie odkrywa skrywaną przez lata tajemnicę. Drugi film „Powrót do domu” opowiada o Ellen, która dowiedziawszy się o zamiarach sprzedaży przez ojca rodzinnej manufaktury po latach wraca do rodzinnego miasteczka. Mężczyzna z niechęcią reaguje na jej przyjazd, ponieważ ciągle obwinia dziewczynę za śmierć matki. Co tak naprawdę wydarzyło się w tej rodzinie przed laty i kto jest winny śmierci ukochanej żony Stellena? Kolejna pozycja cyklu – „Poszukując Ciebie“ to opowieść o młodej kucharce Astrid, która wyrusza na poszukiwania swojego ukochanego Larsa, z którym miała otworzyć restaurację w Sztokholmie. W dniu podpisania umowy mężczyzna znika, a ślady prowadzą do ośrodka campingowego na Wyspach Alandzkich, gdzie na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty. Ostatnią propozycją jest film „Dzieci mojej siostry” przedstawiający wzruszającą historię Hanny, która marzy, aby zostać pilotką, ale wszystko komplikuje się w dniu, kiedy w wypadku ginie jej siostra i osieraca dwójkę dzieci. 

 

Wydział zabójstw Stambuł  - premierowy odcinek

Od marca stacja Romance TV będzie prezentowała premierowe odcinki romantycznego serialu kryminalnego o komisarzu Özakinie i jego asystencie Mustafie. W pierwszym odcinku „Wydziału zabójstw Stambuł: Przegrana” bohaterowie zajmą się rozwiązaniem sprawy zaginięcia młodej Niemki, pracującej w Turcji jako opiekunka do dzieci. Komisarz Özakin przesłuchuje rodzinę, u której mieszkała dziewczyna, ale  były gwiazdor piłki nożnej Erhan Senay oraz jego atrakcyjna małżonka nie są specjalnie przejęci losem zaginionej.  Dopiero kiedy zostają znalezione zwłoki dziewczyny, na jaw wychodzą nowe fakty... Serial będzie emitowany od 28 marca, w każdą sobotę o godz. 20:00.

 

„Gliniarz i wieśniaczka”, czyli start nowego serialu komediowo-kryminalnego 

W marcu widzowie śledzić będą perypetie nietypowego duetu policyjnego - starszej aspirant Kati Biver i komisarza Killmera, którzy specjalizują się w wyjaśnieniu kryminalnych zagadek. Jedną z nich będzie zabójstwo  miejscowego rolnika, Jobsta, którego zwłoki znaleziono w szambie. Oprócz tego w spokojnych okolicach miasteczka Monreal dojdzie do rabunku furgonetki transportującej pieniądze, którego dokonają zamaskowani i ubrani w mundury policyjne złodzieje.  Podejrzanymi 

o napad zostaną Killmer i Kati, ponieważ to oni jako jedyne osoby posiadali kluczyki do samochodu rabusiów. Na dodatek u Killmera znajdą się kominiarki złoczyńców… Premierowe odcinki będą pokazywane od 8 marca w każdą niedzielę o godz. 20:00. To seria, w której każdy znajdzie coś dla siebie, bo oprócz wątków sensacyjnych dostarcza również sporej dawki śmiechu, a w tle rodzi się uczucie.

Czytany 391 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 luty 2020 15:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama