cinema.pl Artykuły

wtorek, 11 luty 2020 12:45

Same gwiazdy w marcu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

LL Cool J powraca w nowej odsłonie Agentów NCIS: Los Angeles, Ryan Gosling i Harrison Ford spotykają się na planie słynnego Blade Runnera 30 lat później, Jennifer Aniston pokaże widzom świat zamożnych i na pozór szczęśliwych 40-latków w filmie Przyjaciele z kasą, a Denzel Washington zaprezentuje kilka swoich doskonałych ról w kasowych produkcjach: Metro strachu, Kolekcjoner kości oraz Bez litości. 

 

Serial Agenci NCIS: Los Angeles opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii USA. Agenci specjalni G. Callen i Sam Hanna (Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (grana przez Renée Felice Smith). W 11. sezonie Callen i Sam będą próbować zidentyfikować szpiegów na jednym z okrętów marynarki wojennej, a Kensi i Deeks zostaną uwięzieni w mobilnej jednostce CIA w Iraku podczas ostrzału wroga.  Premiera 11. sezonu Agenci NCIS: Los Angeles w czwartek 5 marca o 21:05. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 21:05 w AXN.

Blade Runner 2049 to kontynuacja hitu z Harrisonem Fordem z 1982 roku, opartego luźno na opowiadaniu Philipa K. Dicka „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?”. Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu nowy Blade Runner, oficer policji „K” (Ryan Gosling), odkrywa długo skrywaną tajemnicę, która może pogrążyć resztki istniejącego społeczeństwa w chaosie. Aby do tego nie dopuścić, „K” musi odnaleźć swojego poprzednika, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który zaginął 30 lat temu. Premiera filmu Blade Runner 2049 w niedzielę 15 marca o godz. 22:25 w AXN.

 

Przyjaciele z kasą to opowieść o czterech przyjaciółkach, które prowadzą wygodne życie pełne markowych ciuchów i przyjęć charytatywnych. Jednak szereg niedomówień i niezałatwionych spraw z przeszłości zaczyna burzyć ich perfekcyjne życie. Olivia (Jennifer Aniston) rzuca pracę nauczycielki i zaczyna utrzymywać się ze sprzątania domów, jednocześnie poszukując przyzwoitego faceta. Jej trzy przyjaciółki mają więcej szczęścia, a przynajmniej tak się wydaje, ponieważ nie są szczęśliwe w swoich związkach pomimo sukcesów zawodowych i pieniędzy. Premiera filmu Przyjaciele z kasą w piątek 27 marca o godz. 20:00 w AXN.

Maraton filmów z Denzelem Washingtonem to trzy kinowe hity ze zdobywcą dwóch Oskarów i dwóch Złotych Globów, które AXN pokaże w sobotę 7 marca. Na początek o godz. 17:50 widzowie zobaczą Metro strachu, w którym przestępcy uprowadzają pociąg metra i żądają okupu za pasażerów. Plany może im pokrzyżować tylko szef ochrony podziemnej kolei. O godz. 20:00 Kolekcjoner kości, w którym sparaliżowany i pogrążony w depresji detektyw, Lincoln Rhyme, zostaje poproszony o pomoc w schwytaniu seryjnego mordercy. Na koniec o godz. 22:30 AXN przygotował dla widzów film Bez litości, w którym uznany za zmarłego były żołnierz sił specjalnych wiedzie spokojne życie, do czasu, kiedy decyduje się pomóc przyjaciółce i wpada w sam środek konfliktu z rosyjskimi gangsterami.

Film Metro strachu w sobotę 7 marca o godz. 17:50 w AXN

Film Kolekcjoner kości w sobotę 7 marca o godz. 20:00 w AXN

Film Bez litości w sobotę 7 marca o godz. 22:30 w AXN

 

Czytany 437 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 luty 2020 12:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama