cinema.pl Artykuły

środa, 05 luty 2020 16:30

Jim Carrey wraca jako Pan Pickles

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nagrodzony Złotym Globem Jim Carrey powraca jako popularny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych w drugim sezonie serialu Kidding. Premiera w HBO GO odbędzie się 10 lutego. 

 

Jeff, znany powszechnie jako Pan Pickles (Jim Carrey), jest legendarnym prezenterem dziecięcych programów telewizyjnych. W drugim sezonie wracamy do jego życia, kiedy jego program w końcu znika z anteny i mężczyzna musi znaleźć sposób na dotarcie do fanów, którzy nadal go potrzebują. Jeff tworzy nową i zarazem dość kontrowersyjną metodę bezpośredniej komunikacji z dziećmi na całym świecie, przez co po raz pierwszy w karierze staje się przedmiotem niechęci. Bohater, poruszając się po skomplikowanych moralnie obszarach życia, odkrywa nową stronę samego siebie. 

Produkcja wyróżniona została w 2019 roku dwoma nominacjami do Złotych Globów – w kategorii najlepszy serial komediowy lub musical oraz  najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Jim Carrey). Jej reżyserem jest nagrodzony Oscarem Michel Gondry (Zakochany bez pamięci). 

Odtwórcą głównej roli jest Jim Carrey (Człowiek z księżyca). Obok niego w drugim sezonie serialu Kidding występują: wyróżnieni nominacjami do Oscara, nagród Emmy oraz Złotych Globów Frank Langella (Frost/Nixon) oraz Catherine Keener (serial HBO Kto się odważy, Uciekaj!), a także Judy Greer (Married), Cole Allen, Juliet Morris i Justin Kirk (serial Trawka). 

Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Jim Carrey, Dave Holstein, Michel Gondry, Michael Aguilar, Roberto Benabib, Raffi Adlan, Jason Bateman oraz Jim Garavente. Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Dave Holstein (seriale Trawka, Dorastająca nadzieja).

Premiera drugiego sezonu serialu Kidding odbędzie się w HBO GO 10 lutego. Tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki. Kolejne pojawiać się będą co tydzień, w poniedziałki.

Trailer: 

 

Czytany 354 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 luty 2020 16:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama