cinema.pl Artykuły

czwartek, 23 styczeń 2020 12:13

WALENTYNKI Z ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Luty to bez wątpienia najbardziej romantyczny miesiąc roku, ponieważ właśnie wtedy obchodzimy Święto Zakochanych. Tego dnia każdy powinien zadbać o wyjątkowy nastrój z bliską sercu osobą. Jednym z pomysłów może być wspólne oglądnie filmów, dlatego stacja Romance TV przygotowała na walentynkowy wieczór specjalną ofertę z ekranizacjami niezwykle popularnych romansów Rosamunde Pilcher.

Walentynkowy cykl „Na rafach miłości” przeniesie widzów do pięknej Kornwalii, która będzie tłem dla historii miłosnych i rodzinnych dramatów. Pokazane premierowo w ramach cyklu filmy – „Rosamunde Pilcher: Synowe” i „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek” opowiadają o dramatycznej walce o miłość i rodzinę wbrew wszelkim przeciwnościom losu. 

Premiera filmu  „Rosamunde Pilcher: Synowe”, czyli o tym, że każdy z nas ma swój plan na życie Walentynkowy wieczór w Romance TV rozpocznie się już o godz. 18:05 filmem „Rosamunde Pilcher: Synowe”. Produkcja przedstawia historię apodyktycznej matki, która chce kierować życiem swoich dzieci. Lynette Dawson, pragnąc spełnić ostatnie życzenie swego zmarłego męża, zakłada w jego imieniu fundację. Ku zaskoczeniu synów, powierza im zarządzanie rodzinnym przedsięwzięciem. Kobieta chce, aby w rodzinny projekt zaangażowały się także jej obie synowe, obecna – Kim i przyszła – Marisa. Takie podejście spotka się ze sprzeciwem obu młodych kobiet. Finalnie Marisa zrywa zaręczyny, zaś Kim rezygnuje ze naukowej kariery w Londynie i pod wpływem męża przyjmuje ofertę teściowej. Mimo niezadowolenia wszystkich Lynette żyje w przekonaniu, że dobrze postępuje i nadal kieruje życiem pozostałych członków rodziny, nie licząc się z ich zdaniem. Nie dostrzega, że swoim postępowaniem rozbija rodzinę... Dopiero kiedy Kim odkrywa skandal w fundacji, a następnie ulega wypadkowi w tajemniczych okolicznościach, kobieta zdaje sobie sprawę, że może stracić synową. Czy uda jej się odkryć prawdę? Czy te okoliczności sprawią, że zmieni swój stosunek do dzieci i pozwoli im żyć własnym życiem? 

„Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek“ (cz. 1, cz. 2) po raz pierwszy w polskiej telewizji

Kolejną propozycją na romantyczny wieczór jest dwuczęściowy film pt.  „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek”. To historia małżeństwa Valentine i Nicholasa. Valentine, autorka popularnych poradników na temat wychowania dzieci, symbol perfekcyjnej matki i pani domu, dowiaduje się, że mąż chce się z nią rozwieźć i wyprowadzić z dziećmi do Londynu. Kobieta dopiero teraz uświadamia sobie, że w ciągu ostatnich lat bardzo zaniedbywała rodzinę, zbyt intensywnie poświęcając się pracy zawodowej. Teraz zrobi wszystko, by odzyskać zaufanie swoich dzieci. Pomóc ma jej wywiad, którego udziela dziennikarzowi Danielowi Barrasemu. Jednak artykuł okazał się dla niej gwoździem do trumny – nie dość, że oczernia ją jako matkę, to niszczy jej reputację wśród fanów. Wydawnictwo dla którego pracowała rozwiązuje z nią umowę. Przytłoczona sytuacją Valentine, podejmuje walkę nie tylko o rodzinę, ale całą karierę… Premiera filmu odbędzie się w piątek, 14 lutego o godz. 20:55 (cz. 1), natomiast o godz. 22:55 zostanie pokazana część druga.

Czytany 477 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 styczeń 2020 12:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama