cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 styczeń 2020 12:35

Nowy juror w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już od marca na antenie Polsatu 13. edycja najpopularniejszego muzycznego show, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, czyli „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie zobaczymy w nim niestety Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu. – Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka.

 

Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy – mówi Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew.

W nadchodzącej serii Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show – youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Adam stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, by w finale wcieleniem w Violettę Villas i wykonaniem „Listu do matki” wzruszyć jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał  Lenie Szczepańskiej podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od marca w Polsacie!

Fot. M. Zawada

Czytany 500 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 12:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama