cinema.pl Artykuły

piątek, 17 styczeń 2020 12:03

Bawimy się w dużym gronie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

"Swingersi" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia pomyłek, która pokaże, że zabawa w dużym gronie oznacza czasami duże kłopoty. To film, który w żartobliwy sposób opowiada o tym, co dzieje się kiedy urealniają się nasze najskrytsze pragnienia. Komediowe perypetie par w miłosnych manewrach odegrają znakomici polscy aktorzy: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński. Film wejdzie do kin 28 lutego, a już dzisiaj możemy zobaczyć zwiastun komedii.

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego "raz w miesiącu"?

Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.

Idealna para z show-biznesu - Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) - w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.

Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.  

Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

SWINGERSI - bawimy się w dużym gronie!

Od 28 lutego w kinach

 

STRONA filmu na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/swingersifilm/ 

STRONA filmu na INSTAGRAMIE: https://www.instagram.com/swingersifilm/

STRONA WWW filmu: http://www.swingersifilm.pl/

Czytany 844 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 styczeń 2020 12:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama