cinema.pl Artykuły

piątek, 29 listopad 2019 12:02

Komediowe TV PULS

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W czwartek 12 grudnia od godziny 20:00 TV Puls zaprasza na zakręcony wieczór z komediami pomyłek w reżyserii Sławomira Kryńskiego: „Podejrzani zakochani” i „To nie tak jak myślisz, kotku”. W rolach głównych gwiazdorska obsada: Tomasz Kot, Jan Frycz, Katarzyna Figura, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski, Weronika Książkiewicz i Rafał Królikowski! 

 

Czy zastanawialiście się nad randką z osobą poznaną w sieci? Bohaterzy komedii „Podejrzani zakochani” pragnęli miłości, a poszukiwania swojej drugiej połówki zaczęli właśnie od… internetu! 

Albert Wolski (Bartłomiej Kasprzykowski) jest przystojny, choć szalenie nieśmiały. Marzy o prawdziwej miłości i znalezieniu partnerki na całe życie. W tym celu zakłada sobie konto na portalu randkowym. Wkrótce zaczyna czatować z tajemniczą Simone. Nie jest z nią jednak szczery, ponieważ podaje się za Francuza o imieniu Jacques. Okazuje się jednak, że Simone również udaje kogoś innego. Naprawdę nazywa się Barbara (Sonia Bohosiewicz) i jest prawniczką. Serii kłamstw nie przerywa nawet  pierwsza randka Alberta i Barbary w „realu”! Przez tę maskaradę bohaterowie wpadają w tarapaty i zostają wplątani w rozgrywki przestępców, których celem jest pewna kolekcja diamentów. W tej zwariowanej intrydze nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany! 

Premiera w TV Puls: czwartek 12 grudnia, godz. 20:00

Również bohaterowie komedii „To nie tak jak myślisz, kotku” wplątują się w serię niefortunnych i zabawnych wydarzeń! Wszystko przez pewien pozornie niewinny weekend nad morzem…

Filip Hoffman (Jan Frycz) to neurochirurg cieszący się dużym powodzeniem u kobiet. Mężczyzna postanawia spędzić szalony, grzeszny weekend nad morzem w towarzystwie pielęgniarki Dominiki (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier). Swojej żonie Marii (Katarzyna Figura) wmawia, że wybiera się na branżowy zjazd. Tymczasem osamotniona i znudzona Maria również planuje się rozerwać. Kobieta decyduje się wyjechać do luksusowego hotelu położonego nad morzem. Towarzyszyć ma jej niejaki Boguś (Tomasz Kot). Los chce, że obie pary przyjeżdżają do tego samego hotelu. Gdyby tego było mało… zajmują sąsiednie pokoje! Zapoczątkuje to serię przezabawnych zdarzeń! Jak zakończy się ta zakręcona historia? 

czwartek 12 grudnia, godz. 22:05

Czytany 521 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 listopad 2019 12:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama