cinema.pl Artykuły

wtorek, 26 listopad 2019 15:19

JACEK BRACIAK w animacji MISIEK I CHIŃSKI SKARB!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Z Nowego Jorku pod Wielki Mur Chiński. Tego niedźwiedzia polarnego nie trzeba nikomu przedstawiać! „Misiek i Chiński Skarb” w kinach od 20 grudnia!

 

Trzecia odsłona przygód najbardziej zakręconego miśka polarnego na południe od bieguna północnego, którego dwa ostatnie filmy pokochało w kinach ponad 600 000 polskich widzów! W najnowszej części tej animowanej komedii główny bohater będzie musiał wyruszyć na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic. Niestety, kiedy znajdujesz się po drugiej stronie globu – wszystko może stanąć na głowie!

Po licznych przygodach w Nowym Jorku, ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć. Nic bardziej mylnego – nowa przygoda czai się tuż za rogiem! I to dosłownie, bowiem w lodowych górach rozbija się tajemniczy samolot. Okazuje się, że na jego pokładzie znajduje się naukowiec, który wyruszył w podróż by odnaleźć, wcześniej niż jego niecny konkurent – Dexter, pewien magiczny przedmiot. To starożytna figurka, która jest kluczem do owianego legendą skarbca pełnego złota i drogocennych przedmiotów. Niestety Dexterowi udaje się ukraść statuetkę. Ze zrabowanym skarbem udaje się na Daleki Wschód, aby w dżungli odnaleźć pradawną komnatę, którą można otworzyć tylko raz na sto lat. Na prośbę naukowca, odważny Misiek rusza śladami złoczyńcy. Z pomocą przychodzą mu niezawodne lemingi, które na samą myśl o przygodzie szaleją ze szczęścia. To będzie pościg pełen niezwykłych wyzwań: powietrzne akrobacje na wysokości przyprawiającej o zawroty głowy, slalom motorówką na wartkiej rzece i niezwykle niebezpieczny bieg między wymyślnymi pułapkami w samym środku dżungli. Polarnemu Miśkowi zrobi się naprawdę gorąco!

 

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy

Produkcja: USA, Indie, Korea Południowa, Chiny 2019

Reżyseria: Richard Finn („Miśków 2-óch w Nowym Jorku”), Tim Maltby („Miśków 2-óch w Nowym Jorku”)

Scenariusz: Daniel Altiere („Misiek w Nowym Jorku”), Steven Altiere („Misiek w Nowym Jorku”, „Scooby-Doo! Strachy i patałachy”), Malcolm T. Goldman („Misiek w Nowym Jorku”), Dean Stefan („Pingwiny z Madagaskaru” - serial TV, „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”)

Czytany 580 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 listopad 2019 15:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama