cinema.pl Artykuły

piątek, 22 listopad 2019 11:17

Poznajcie bohaterów animacji ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Julia Kamińska, Antek Królikowski, Adam Zdrójkowski i Anna Guzik w dubbingu animacji „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”. Zaczaruje was w kinach 10 stycznia 2020 roku.

 

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

 

 

 

여자, 사람, 드레스, 서있는이(가) 표시된 사진

 

높은 신뢰도로 생성된 설명

 

 

 

Śnieżka/Pantofelia – Julia Kamińska

 

Zwyczajna dziewczyna, która nie ma zwyczajnego życia: jest księżniczką, która nie pasuje do blichtru królewskiego dworu. Zaczarowane buty odmienią jej życie, ale czy sprawią, że będzie żyła długo i szczęśliwie?

 

 

 

cid:image007.png@01D5A079.AC8D8360cid:image013.png@01D5A079.AC8D8360 

 

cid:image018.png@01D5A079.AC8D8360

 

 

 

Fantastyczna Siódemka

 

 

 

Dla tej ekipy nie ma rzeczy niemożliwych! Ramię w ramie walczą o sprawiedliwość i zdjęcie magicznej klątwy. Ich braterska przyjaźń zostanie wystawiona na próbę wraz z pojawieniem się w ich życiu tajemniczej Pantofelii.

 

 

 

 

 

cid:image019.png@01D5A079.AC8D8360

 

Książę Merlin – Antek Królikowski

 

Pewny siebie lider Fantastycznej Siódemki, który pod wpływem klątwy przybiera postać… zielonego krasnala. Czy uda mu się zdjąć zły czar i stać się prawdziwym księciem z bajki?

 

 

 

cid:image021.png@01D5A079.AC8D8360

 

Książę Hans – Adam Zdrójkowski

 

Kolejny książę, którego życie zmieniła okrutna klątwa. Hans jest kucharzem i cukiernikiem z pasji i dba o to, by Fantastyczna Siódemka zasze miała pełne brzuchy.

 

 

 

 

 

사람, 착용이(가) 표시된 사진

 

매우 높은 신뢰도로 생성된 설명

 

 

 

Królowa Regina – Anna Guzik

 

 

 

Królowa, wiedźma i zła macocha Śnieżki w jednym! Zaczarowane buty są jej sekretem na wieczne piękno. Czy pozbawiona swojego magicznego artefaktu królowa będzie w stanie pokrzyżować plany Śnieżki?

 

 

 

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

 

 

 

 

 

Gatunek: komedia/ animowany/ przygodowy

 

Produkcja: Korea Południowa 2019

 

Reżyseria: Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm

 

Scenariusz: Sung-ho Hong, WoongSub Ahn, WooChul Jung, ChangWon Kim, WooSuk Yang

 

Obsada polskiej wersji językowej: Julia Kamińska („Jak wytresować smoka 3”, „Zwierzogród”, „Zaplątani”), Antek Królikowski („Balerina”, „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”), Adam Zdrójkowski („Sing”, „Manu. Bądź sobą!”), Anna Guzik („Balerina”, „Krudowie”)

Czytany 493 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 listopad 2019 11:59

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama