cinema.pl Artykuły

piątek, 11 październik 2019 12:53

HITY Z GWIAZDAMI W PAŹDZIERNIKU W TV PULS!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„RED 2” Z BRUCE’EM WILLISEM i CATHERINE ZETA-JONES! „DZIEŃ MATKI” Z JULIĄ ROBERTS, JENNIFER ANISTON i KATE HUDSON! ORAZ – PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI OGÓLNODOSTEPNEJ – ANTONIO BANDERAS W MOCNYM FILMIE AKCJI „OCHRONIARZ”! 

 

W październiku TV Puls zaprasza widzów na kolejną dawkę emocji i spotkanie z największymi gwiazdami w hitach filmowych! Wśród tytułów: komedia sensacyjna „Red 2” z Bruce’em Willisem, Johnem Malkovichem, Catherine Zeta-Jones i Anthonym Hopkinsem, komedia „Dzień matki”, a w niej znakomite trio: Julia Roberts, Jennifer Aniston i Kate Hudson oraz premierowo w telewizji ogólnodostępnej - „Ochroniarz” z jedynym w swoim rodzaju Antonio Banderasem! 

„Red 2”

Bruce Willis, John Malkovich, Anthony Hopkins, Helen Mirren i Catherine Zeta Jones w jednym filmie? To musi być „Red 2” - kontynuacja hitu o grupie doświadczonych agentów, którzy już raz udowodnili światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i pokona każdego, kto jej zagraża. Spektakularne eksplozje, strzelaniny, widowiskowe pościgi i spora dawka humoru – „Red 2” proponuje wszystko, co najlepsze w komedii sensacyjnej!

Premiera w TV Puls: niedziela 6 października, godz. 20:00

„Ochroniarz”

Hiszpański gwiazdor Antonio Banderas w trzymającym w napięciu kinie akcji! Eddie jest weteranem wojennym, który nie umie odnaleźć się w codzienności. Wybawieniem wydaje się praca ochroniarza w centrum handlowym. Ale pierwsza noc wcale nie będzie spokojna, gdy pod drzwiami centrum pojawi się  dziewczynka o imieniu Jamie, rozpaczliwie szukając pomocy. Okaże się, że jest świadkiem koronnym, a jej śladem podążają uzbrojeni najemnicy, którzy zaatakowali konwój i nie dopuszczą do tego, aby zeznawała przeciwko nim w sądzie. Zapowiada się długa noc!

Premiera w TV Puls: sobota 19 października, godz. 20:00

„Dzień matki”

Julia Roberts, Jennifer Aniston i Kate Hudson  we wzruszającej  komedii o wyzwaniach, jakie niesie ze sobą macierzyństwo! Film przedstawia cztery rodziny, których losy splatają się w Dniu Matki. Sandy (Jennifer Aniston) mąż zostawił dla młodszej kobiety, a ona robi wszystko, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż ich macocha. Miranda (Julia Roberts) poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czuje, że czegoś jej brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Z kolei relacje Jesse (Kate Hudson) z jej matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Jak zakończy się ich spotkanie? Jest jeszcze wdowiec Bradley (Jason Sudeikis) - „pan mama”, który uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla ojców  często pozostaje czarną magią. 

Premiera w TV Puls: niedziela 20 października, godz. 17:40

Czytany 406 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 październik 2019 13:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama