cinema.pl Artykuły

piątek, 27 wrzesień 2019 17:43

Patricia Kazadi i "Nowy głos Cartoon Network" spotkali się w studio nagraniowym

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W ostatnich dniach stacja Cartoon Network rozstrzygnęła konkurs „Zostań głosem Cartoon Network”, w którym dzieci z całej Polski rywalizowały o udział w spocie kreskówki „Między nami, misiami”. Zwycięzcą został 9-cio letni Filip z Krakowa, który odwiedził wraz z rodziną studio nagraniowe SDI Media Poland.

 

Na spotkaniu pojawiła się też gwiazda, która z dubbingiem spotkała się już wcześniej na planie „Atomówek”, w których użyczyła swojego głosu 4. Atomówce – Bombce. Korzystając ze swoich doświadczeń, dała Filipowi wiele cennych wskazówek, które sprawiły, że nagrywanie spotu było dziecinnie łatwe. 

Filip ma wielki dar do podkładania głosu. Nagrywanie kwestii przyszło mu niezwykle łatwo, a sama wiem jak stresujący może być pierwszy pobyt w profesjonalnym studio nagraniowym. Dubbing wymaga wejścia w rolę i pełnego oddania, a on momentalnie wczuł się w Lodomira z „Między nami, misiami! – skomentowała Patricia po spotkaniu.

Patricia Kazadi jest wielką fanka stacji i już kilka razy mogła poczuć się jak jedna z Atomówek, wcielają się w rolę Bombki – Jako dziecko z wypiekami na twarzy oglądałam „Atomówki”, a teraz miałam okazję poczuć się jak jedna z nich. To niewiarygodne doświadczenie. Mam wiele wspólnego z Bombką, obie jesteśmy wrażliwe i kochające, ważna jest dla nas rodzina. Obie mamy też żywiołowe charakterki  - dodaje Kazadi.

Na pytanie czy widzi siebie w roli nauczycielki dubbingu w przyszłości szczerze się roześmiała – Niezwykle przyjemnie pracowało mi się z Filipem i jestem zaszczycona, że mogłam udzielić kilku rad tak zdolnemu dzieciakowi! Cieszę się, że to właśnie on został nowym „Głosem Cartoon Network”!

Nowe odcinki 4 sezonu „Między nami, Misiami!” już 7 września zagoszczą na antenie Cartoon Network! Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.

Czytany 691 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 wrzesień 2019 17:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama