cinema.pl Artykuły

środa, 11 wrzesień 2019 11:50

Premiera teasera filmu „Supernova”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przedstawiamy teaser filmu „Supernova” Bartosza Kruhlika, który będzie mieć premierę na zbliżającym się 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Debiut Bartosza Kruhlika startuje w Konkursie Głównym. Uroczysty pokaz filmu odbędzie się 17 września 2019 roku w Teatrze Muzycznym.

 

„Supernova” (na podstawie scenariusza Bartosza Kruhlika) to utrzymana w realistycznym stylu, krwista obyczajowa opowieść, oscylująca na granicy dramatu, thrillera i kina katastroficznego. Autorem zdjęć jest Michał Dymek. W filmie zobaczymy m.in. Marcina Hycnara, Marka Brauna, Marcina Zarzecznego. – Bardzo dbaliśmy o psychologiczną wiarygodność postaci, w czym pomogli nam aktorzy – mówi twórca filmu. – Jestem przekonany, że ci, którzy cenią mocne i precyzyjne aktorstwo, wyjdą z kina zadowoleni.

Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.

„Supernova” pojawi się w polskich kinach 22 listopada. Dystrybutorem filmu jest Forum Film Poland. Film powstał w działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka w ramach pierwszej edycji programu „60 Minut”. Producentami filmu są: Jacek Bromski, Ewa Jastrzębska, Jerzy Kapuściński.

 

 

www.studiomunka.pl

 

„Supernova” na Facebooku:

https://www.facebook.com/SupernovaFeatureFilm

Czytany 493 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 wrzesień 2019 11:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama