cinema.pl Artykuły

piątek, 06 wrzesień 2019 14:47

"Basia" już na DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Pierwszą część animowanej serii „Basia” można już oglądać w domowym zaciszu. Od 4 września w przedsprzedaży, przygody ulubienicy przedszkolaków, dostępne są w sieci salonów Empik. Serial na DVD w szerokiej dystrybucji od 23 września!

 

Wraz ze startem 6. MFF Kino Dzieci, 21 września, DVD będzie dostępne na festiwalowych stoiskach i na stronie www.nowehoryzonty.pl/sklep. Płyty DVD z „Basią” będzie można również kupić na stronie www.basia.com.pl.

Kinowa premiera pierwszej części serii „Basia” w reż. Łukasza Kacprowicza, Marcina Wasilewskiego, wyprodukowanej przez Grupę Smacznego, odbyła się 14 kwietnia 2018 r., serial składa się z czterech odcinków: „Basia i Anielka”, „Basia i biwak”, „Basia i dziadkowie”, „Basia i upał w zoo”, „Basia nowy braciszek”. Serial dedykowany jest widzom w wieku od 4 lat – jego struktura i długość (ok. 50 minut) jest dostosowana do możliwości percepcyjnych dzieci.

Basia to zadziorna pięciolatka, która uczy się świata wokół siebie i go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Wszystko to sprawia, że Basia, choć nieidealna, ma moc zmieniania świata na lepsze.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości, producenci serii, Grupa Smacznego, już przygotowują DVD z serialem "Basia 2". To wydawnictwo w sklepach pojawi się jeszcze w tym roku. „Basia 3”, której kinowa premiera zaplanowana jest na 8 listopada, również będzie miała swoją wersję na DVD i ukaże się najprawdopodobniej wczesną wiosną 2020. 

Czytany 531 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 wrzesień 2019 14:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama