cinema.pl Artykuły

środa, 28 sierpień 2019 17:20

Unibet typuje nowego odtwórcę roli Agenta 007

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Rolą w „No Time To Die” Daniel Craig zakończy swoją przygodę z serią o Jamesie Bondzie. Zdaniem londyńskiej firmy Unibet o przejęcie „licencji na zabijanie” powalczą: znany z serialu Gra o Tron Richard Madden oraz Tom Hiddleston, który w uniwersum Marvela wcielał się w rolę Lokiego. Bukmacher daje obu z nich po 29% szans (kurs 5/2).

 

Nieco mniej, bo 17% (kurs 6.0) wynosi według Unibet prawdopodobieństwo, że w 26. filmie o przygodach brytyjskiego szpiega w głównej roli zobaczymy Idrisa Elbę lub Jamesa Nortona. Pozycja tego drugiego jest o tyle zaskakująca, że dotychczas nie pojawiał się w zestawieniu londyńskiego bukmachera.  

Jednocześnie bukmacherzy praktycznie wykluczają możliwość, że rolę po Danielu Craigu mógłby przejąć Damian Lewis. Brytyjczykowi, który do niedawna uchodził za najmocniejszego faworyta, daje się obecnie zaledwie 3% szans (kurs 34.00).

Amerykański Bond?

Analitycy londyńskiego bukmachera nie wykluczają jednak możliwości, że po raz pierwszy rola brytyjskiego agenta przypadnie aktorowi zza Atlantyku. W rankingu znajdziemy bowiem m.in. Amerykanina Justina Hartleya (ok. 10% szans przy kursie 11.0), czy też Kanadyjczyka Ryana Goslinga (ok. 4% szans, kurs 26.00).

Ranking Unibet, obejmujący ponad 90 nazwisk, zamyka wieloletni kapitan angielskiej kadry piłkarskiej, David Beckham. I choć analitycy dają mu niecałe 0,5% szans, to zdaniem wielu fanów Anglik – dzięki swojemu stylowi i elegancji – idealnie pasowałby do roli Jamesa Bonda.

 

Czytany 302 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2019 17:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama