cinema.pl Artykuły

środa, 28 sierpień 2019 12:26

Gwiazdorska obsada PLAYMOBIL. FILM!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Marcin Dorociński, Tomasz Karolak, Beata Kozidrak, Julia Kamińska, Jarosław Boberek i Grzegorz Hyży zapraszają na kipiącą od akcji i humoru animację. Już w kinach.

 

Zabawki PLAYMOBIL® zaszaleją na ekranach! Przed nimi wielka przygoda – kultowe figurki wyruszą w emocjonującą wyprawę, której cel wcale nie będzie lekki. Ich misją będzie odszukanie Charliego, który przepadł w tajemniczej krainie małych ludzików. W pościg za młodszym bratem wyruszy Marla, osiemnastolatka z głosem Julii Kamińskiej – zwyczajna dziewczyna, która nie ulęknie się przed niczym, nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Na swojej drodze nastolatka spotka m.in. superagenta Rexa Dashera (Marcin Dorociński), od którego James Bond mógłby się uczyć, niemogącego patrzeć na klopsiki kierowcę foodtrucka Dela (Tomasz Karolak), spełniającą marzenia Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak), a także uwielbiającego rugby Wikinga (Jarosław Boberek) i Cesarza Maximusa, czekającego, by wypuścić z klatek swoje bestie (Grzegorz Hyży). O tym, przez co będzie musiała przejść Marla, aby uratować brata, dowiemy się już dziś! Tymczasem posłuchajcie sami, co o bohaterach „Playmobil. Film” mają do powiedzenia odtwórcy głównych ról w polskiej wersji językowej przebojowej animacji!

Poznajcie bohaterów PLAYMOBIL.FILM! Dorociński, Kozidrak i Kamińska zapraszają do krainy zabawek!

 

Beata Kozidrak „Płyń jak ta rzeka” – piosenka z filmu „Playmobil. Film”:

https://www.youtube.com/watch?v=DyenAW_zFCI&feature=youtu.be

 

PLAYMOBIL. FILM w kinach

Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus (Grzegorz Hyży) zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem specjalnym – Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Marla odkryje zaś, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

 

Gatunek: animacja/komedia/przygoda

Produkcja: USA 2018

Reżyseria: Lino DiSalvo („Kraina lodu”, „Zaplątani”)

Scenariusz: Blaise Hemingway, Greg Erb („Księżniczka i żaba”), Jason Oremland („Księżniczka i żaba”), Lino DiSalvo

Oryginalna obsada dubbingu: Daniel Radcliffe („Harry Potter”, „Iluzja 2”), Jim Gaffigan („Hotel Transylwania 3”, „Kaczki z gęsiej paczki”), Kenan Thompson („Rock Dog. Pies ma głos!”, „Smerfy 2”) Meghan Trainor, Adam Lambert

Polska obsada dubbingu: Jarosław Boberek („Grinch”, „Jeż Jerzy”, „Krowa i kurczak”, „Pingwiny z Madagaskarku”, gra wideo „Uncharted”), Marcin Dorociński („Sing”, „Był sobie pies”, „Rock Dog. Pies ma głos!”), Tomasz Karolak („Kumba”, „Disco robaczki”, „Ratatuj”), Julia Kamińska („Zaplątani”, „Jak wytresować smoka”, „Zwierzogród”), Grzegorz Hyży („Ratchet i Clank"), Antek Scardina („Fernando”, „Luis i obcy”, „Był sobie pies”, „Dzieciak rządzi”), Beata Kozidrak

Czytany 782 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2019 12:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Reklama