cinema.pl Artykuły

piątek, 09 sierpień 2019 14:59

Julia Wieniawa o swojej bohaterce z serialu „Zawsze warto”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jesienią na antenie Polsatu długo oczekiwana premiera serialu „Zawsze warto”. To opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by odbić się od dna, zacząć wszystko od nowa, czy znaleźć nową miłość. Bohaterkami są trzy kobiety: Marta, Dorota i Ada, których losy splotły się w dramatycznych okolicznościach. 

 

22-letnia Ada wychowywała się z bratem (Bartosz Obuchowicz) w domu dziecka. Tam też poznała swoją przyjaciółkę Ewę (Zofia Domalik). Jako nastolatka wzięła ślub i urodziła dziecko. Później jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Młoda matka wpadła w szpony prostytucji. Stręczyciel Italian (Dariusz Majchrzak) zmusza Adę do bycia call girl, ale ona stara się zrobić wszystko, by się od niego uwolnić. Ada marzy o lepszej przyszłości dla siebie i dla syna Doriana (Kamil Jaroszewski), który przebywa w rodzinie zastępczej pod opieką Justyny (Barbara Kałużna). Na drodze dziewczyny staje też były mąż Marty – Marek (Jacek Knap), który próbuje pomóc jej wyjść z długów. Jednak Ada gra według swoich reguł i często wbrew prawu…

Co mówi o swojej bohaterce Julia Wieniawa? Co je łączy?

- Ada jest najbardziej energiczną z dziewczyn, bardzo szybko podejmuje decyzje, często pochopnie. Jest trochę szalona, ma kolorowy styl i ciemną przeszłość. Jesteśmy podobne pod tym względem, że obie mamy w sobie mnóstwo determinacji  i wytrwałości – mówi o swojej bohaterce Julia Wieniawa.

 

Czytany 437 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 sierpień 2019 16:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama