cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 lipiec 2019 14:39

#POZYTYWNI w LONDYNIE - KONKURS

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat w LONDYNIE. Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl #POZYTYWNI w Londynie. Szczegóły na naszym FanPage.

 

PLEJADA ZNAKOMITYCH GWIAZD W SPEKTAKLU „#POZYTYWNI”.

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat, oraz reżyser, Krzysztof Czeczot.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.

EWA (Magdalena Boczarska) jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA (Łukasz Simlat) - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ (Olga Bołądź) - arystokratkę, która odkrywa swoje - bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie; oraz JANA (Janusz Chabior) - męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi reżyser spektaklu, Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

OBSADA:

EWA - Magdalena BOCZARSKA

ANNA - Olga BOŁĄDŹ

JAN - Janusz CHABIOR

MICHAŁ - Łukasz SMILAT

 

SCENARIUSZ: Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA: Krzysztof CZECZOT

Czytany 644 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 sierpień 2019 16:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama