cinema.pl Aktualności

niedziela, 07 lipiec 2024 19:43

Śmiech, wzruszające historie i świetna zabawa dla całej rodziny w lipcu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od filmu na podstawie najsłynniejszego belgijskiego komiksu, przez odważne Żółwie Ninja, po wściekłe ptaki walczące ze świnkami. W lipcu AXN pokaże najlepsze kino familijne pełne śmiechu, wzruszających historii i świetnej zabawy dla całej rodziny: „Przygody Tintina", „Wojownicze Żółwie Ninja", „Straszny dom", „Smerfy 2", „Angry Birds Film" i „Potwory kontra Obcy".

 

 

Film zrealizowany na podstawie słynnego komiksu belgijskiego pisarza i artysty Hergé, wydrukowanego w ponad 200 milionów egzemplarzy, tłumaczonego na 50 języków. Nic nie jest w stanie powstrzymać śmiałego reportera śledczego Tintina, młodego bohatera ponadczasowego komiksu, przed rozwiązaniem tajemnic świata. W pierwszym z trzech planowanych filmów ten nieustraszony reporter, jego niesforny, ale oddany pies Snowy oraz skłonny do bijatyk kapitan Haddock wyruszają, aby odnaleźć od dawna zaginiony statek, który kryje tajemnicę starożytnego skarbu... i klucz do odwiecznej klątwy. Film „Przygody Tintina" w sobotę 6 lipca o 13:55 w AXN.

Ciemność zapanowała w Nowym Jorku w filmie „Wojownicze Żółwie Ninja".  Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej super inteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera. Film „Wojownicze Żółwie Ninja" w niedzielę 7 lipca o godz. 12:55 w AXN.

„Straszny dom" to animowana komedia z dreszczykiem dla młodszych i starszych widzów, w której trójka dzieciaków ma okazję przeżyć największą przygodę życia. Dwunastoletni DJ i jego przyjaciel Serdel wciąż myślą o tym, że po drugiej stronie ulicy, w domu starego pana Nebbercrackera, dzieje się coś dziwnego. DJ widzi, jak ponuro wyglądający dom połyka wszystko, co znajdzie się w jego pobliżu - zabawki, zwierzęta a nawet ludzi. Chłopcy wiedzą, iż okolicznym mieszkańcom zagraża wielkie niebezpieczeństwo, zwłaszcza, że nadchodzi Halloween i wiele dzieci zapuka do drzwi tajemniczego domu, prosząc o słodycze. DJ i Serdel próbują ostrzec dorosłych... Film „Straszny dom" w niedzielę 21 lipca o godz. 13:50 w AXN.

W filmie familijnym „Smerfy 2", zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties. Gargamel ma nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy Smerfów. Szybko jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie. W celu pozyskania sekretnego zaklęcia, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża. Tam zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata i uratować Smerfetkę. Film „Smerfy 2" w niedzielę 21 lipca o godz. 15:45 w AXN.

Ta przezabawna animowana komedia przygodowa daje w końcu odpowiedź na pytanie, czemu ptaki są tak rozzłoszczone. Na rajskiej wyspie zamieszkałej całkowicie przez szczęśliwe nieloty - no, prawie całkowicie - Red, ptak o wybuchowym temperamencie, szybki Chuck i zmienny Bomba zawsze trzymali się na uboczu. Ale kiedy na wyspę przybywają tajemnicze zielone świnki, to właśnie do trójki tych dziwnych, niedobranych wyrzutków należy odkrycie jakie zamiary mają i co tak naprawdę knują zieloni goście. Film „Angry Birds Film" w niedzielę 28 lipca o godz. 13:20 w AXN.

„Potwory kontra Obcy" to znakomita animacja 3D. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu zostaje uderzona przez... meteor, co powoduje że rośnie do niewiarygodnych rozmiarów. Susan trafia do tajnej rządowej placówki, w której spotyka inne dziwne stwory odkryte na przestrzeni lat. Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, rząd USA, nie widząc innego rozwiązania, wysyła grupę dziwolągów do walki z najeźdźcą. Film „Potwory kontra Obcy" w niedzielę 28 lipca o godz. 15:20 w AXN.

Lato z rodzinnymi filmami w AXN

https://www.youtube.com/watch?v=8xfezg1JBZE

Czytany 72 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 07 lipiec 2024 19:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama