cinema.pl Aktualności

piątek, 07 czerwiec 2024 00:02

Ekranizacje bestsellerów Dory Heldt premierowo w lipcu na antenie Romance TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Lipcowe poniedziałkowe wieczory będą gratką dla fanów romansów autorstwa Dory Heldt. Romance TV zaprasza na ekranizacje bestsellerów w premierach telewizyjnych 1, 8, 15 i 22 lipca o godz. 20:00. Widzowie zobaczą cztery nowości: Dora Heldt: Ucieczka ciotki Inge, Dora Heldt: Ani słowa tacie! Dora Heldt: Nierozłączni, Dora Heldt: Gratulacje! Wygrał pan! 

 

W lipcu, w każdy poniedziałkowy wieczór w programie Romance TV znajdą się ekranizacje lubianych bestsellerów Dory Heldt. Bohaterami wszystkich historii jest czarująca Christine, jej rodzina oraz przyjaciele. Czasem chodzi o wygraną, ekskluzywną podróż, która okazuje się tanią wycieczką przy darmowej kawie, a czasem o zagadkę ciotki Inge, która nie mówiąc nikomu ani słowa wyprowadza się z domu. Pełne humoru opowieści autorstwa Dory Heldt są doskonale prezentowane przez realistyczne, ludzkie charaktery! Co widzowie zobaczą w premierach telewizyjnych ekranizacji uroczych romansów autorki?

Dora Heldt: Ucieczka ciotki Inge - premiera, poniedziałek, 1 lipca, g. 20:00

Christine jedzie do letniego domu rodziny na wyspę Sylt. Na dworcu kolejowym spotyka swoją chrzestną, Inge. Inge odziedziczyła dom szkolnej przyjaciółki i nie namyślając się długo zostawiła swojego męża w ich dortmundzkim szeregowcu. Chciałaby zaadaptować budynek na wielopokoleniowy dom. Kiedy pewien prawnik pozbawia rodzinę spadku, jej członkowie muszą się na nowo zjednoczyć i zawrzeć pakt... 

Dora Heldt: Ani słowa tacie! – premiera, poniedziałek, 8 lipca, g. 20:00

Po wizycie u lekarza Heinz czuje się bliski śmierci. Nie wie, że źle zrozumiał postawioną przez pana doktora diagnozę. Heinz nie chce nic powiedzieć rodzinie. Jego zagadkowe zachowanie budzi niepokój najbliższych. Jego córka Christine i Ines prowadzą na Norderney pensjonat swojej przyjaciółki, która jest naprawdę chora. Na wyspie zjawiają się mamusia i tatuś i wywołują niesamowity zamęt... 

Dora Heldt: Nierozłączni – premiera, poniedziałek, 15 lipca, g. 20:00

Zbliżają się 40 urodziny Christine, której grozi kryzys wieku średniego. Jej romans z żonatym Richardem nie wypalił, ponieważ Richard nie ma najmniejszego zamiaru zostawić swojej żony. Doro, najlepsza przyjaciółka Christine, nie wie o romansie. Na szczęście pojawia się Sven, szarmancki redaktor naczelny kobiecego czasopisma. Christine ma pisać dla niego artykuły. Doro nie ma szczęścia do mężczyzn. Teraz czuje się przez Christine zaniedbywana, a to prowadzi do gwałtownej kłótni. 

Dora Heldt: Gratulacje! Wygrał pan! – premiera, poniedziałek, 22 lipca, g. 20:00

Walter wygrywa luksusową podróż i chce się w nią wybrać ze swoim przyjacielem Hansem, ponieważ żona Waltera, Inge, nie może zrezygnować z długo wyczekiwanego „babskiego” weekendu. Reklamowana jako niezwykłe wydarzenie podróż okazuje się jednak „wycieczką przy kawie”. Na szczęście są też sympatyczne „towarzyszki niedoli”, Finchen i Johanna, do których panowie natychmiast zaczynają się zalecać.

Czytany 77 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 czerwiec 2024 00:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama