cinema.pl Aktualności

piątek, 17 maj 2024 21:13

Russell Crowe w nowym horrorze to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy to opętanie przez demona czy powrót do dawnych nałogów? Russell Crowe w nowym horrorze „Egzorcyzm" to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie.

 

Tego lata będziemy się mogli bać! „Egzorcyzm" to nowy film producenta „Halloween" i twórcy serii „Krzyk". W główną rolę Anthony'ego Millera brawurowo wcielił zdobywca Oscara Russell Crowe.

O tragediach w trakcie zdjęć do klasyków horroru: „EGZORCYSTA" i „OMEN" krążą legendy. Ale prawda jest znacznie bardziej przerażająca....

Anthony Miller (Russell Crowe) jest aktorem, który przyjmuje rolę w horrorze mimo plotek, że nad produkcją wisi klątwa, a poprzedni kandydat do roli popełnił samobójstwo. Dla niego ma być to nowe otwarcie w karierze i szansa na odbudowanie relacji z dorosłą córką Lee (Ryan Simpkins). Anthony stara się jak najgłębiej wniknąć w graną postać, co wkrótce odbija się na jego psychice. Przerażona niepokojącym zachowaniem ojca, Lee podejrzewa, że wrócił on do dawnego nałogu. Prawda okazuje się jednak znacznie gorsza. Wszystko wskazuje na to, że Anthony został opętany przez demona.

„Egzorcyzm" w kinach już od 21 czerwca

 

https://www.youtube.com/watch?v=scIk719xKyQ

Reżyseria: Joshua John Miller

Obsada:

Russell Crowe („Gladiator" - OSCAR, „Informator", „Piękny umysł", „Na cały głos" - serial, „Nice Guys: Równi goście", „Tajemnice Los Angeles", „Robin Hood", „Les Miserables: Nędznicy", „Noe: Wybrany przez Boga"); Sam Worthington („Avatar: Istota wody", „Przełęcz ocalenia", „Starcie tytanów", „Salto", „Terminator: Ocalenie", „Chata", „Everest", „Człowiek na krawędzi"); Ryan Simpkins („Droga do szczęścia", „Samotny mężczyzna", „Ulica strachu")

Gatunek: horror

Produkcja: USA 2024

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Czytany 333 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 maj 2024 21:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama