cinema.pl Aktualności

poniedziałek, 13 maj 2024 23:19

Agenci do zadań specjalnych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych. Stworzony przez zdobywcę Emmy, Dicka Wolfa, i ekipę stojącą za sukcesem serii „Prawo i Porządek”. Historia zespołu agentów FBI pracujących nad najtrudniejszymi sprawami na ulicach Nowego Jorku z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.  Premiera 4. sezonu serialu „FBI” już w poniedziałek 27 maja o 21.05 w AXN.

 

Serial „FBI” opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego.  Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa. W nowym sezonie agenci zmierzą się m.in. z cyberatakiem na szpital dziecięcy i atakiem bombowym na budynek sądu. 

- To zawsze jest cud, kiedy serial odnosi sukces. Naprawdę, bo jest tyle decyzji do podjęcia i tyle różnych opinii, które muszą się zgrać, żeby coś z tego wyszło. A nawet wtedy nie wiesz do końca, co udało się stworzyć, więc musisz się tego dowiedzieć, a potem to rozwijać i budować. Dlatego twierdzę, że jeśli chodzi o pierwszy rok tworzenia serialu, to nie ma na to recepty. – mówiła o sukcesie serialu Missy Peregrym, wcielająca się w rolę Agentki Specjalnej Maggie Bell. 

Krytycy docenili serial za świetną strukturę fabuły, chemię miedzy postaciami na ekranie i realistyczny scenariusz oparty na prawdziwej pracy FBI. W „FBI” występują Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana de la Garza, John Boyd oraz Katherine Renee Kane. 

Premiera 4. sezonu serialu „FBI” w poniedziałek 27 maja o 21:05 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05 w AXN. 

https://www.youtube.com/watch?v=tNO22qhm2pw

Czytany 64 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 maj 2024 23:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama