cinema.pl Aktualności

poniedziałek, 13 maj 2024 22:49

Rafał Maślak w nowej roli!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Duzi i mali zawsze na fali! Prezentujemy plakat filmu „Arka Noego. Ahoj przygodo!". W polskiej wersji językowej Rafał Maślak. Rafał Maślak, popularny model i zdobywca tytułu Mistera Polski, debiutuje w zupełnie nowej roli!

 

Po raz pierwszy w swojej karierze ten niezwykle lubiany celebryta spróbuje swoich sił w dubbingu i dołączy do obsady polskiej wersję językowej przezabawnej animacji „Arka Noego. Ahoj przygodo!", która trafi do kin 21 czerwca.

Wyzwania nie są niczym nowym dla Rafała, który w przeszłości tańczył już w programach „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i „Dance Dance Dance", próbował zdemaskować agenta w „Agent – Gwiazdy", stawiał czoła najtrudniejszemu torowi przeszkód w „Ninja Warrior Polska" i rozwiązywał tajemnicze zagadki w programie „Fort Boyard". Jesteśmy pewni, że po raz kolejny Rafał Maślak porwie widzów swoją charyzmą.

Przed nami jego kolejny wspaniały debiut!

Obserwujący media społecznościowe popularnego influencera znają go jednak z zupełnie innej strony. Maślak jest niezwykle rodzinnym mężczyzną, co widać na pierwszy rzut oka, gdy zerknie się na jego profile na Facebooku czy Instagramie. Celebryta z ujmującą szczerością i humorem relacjonuje swoją codzienność, w której towarzyszą mu żona wraz z córeczką i synkiem.

Na swoim koncie na Instagramie Rafał przedstawia się:

Szczęśliwy TATA

Zakochany MĄŻ

„Arka Noego. Ahoj przygodo!" tylko w kinach od 21 czerwca.

 

Jedna Arka Noego, dwie myszy, setki zwierząt i tysiące kłopotów! Czy piosenka jest dobra na wszystko? To się okaże, gdy przedstawiciele rozmaitych gatunków zorganizują muzyczny konkurs na najsłynniejszej łajbie świata! Oto niezwykle oryginalna, zabawna i rozśpiewana wersja jednej z najbardziej znanych historii wszech czasów. W filmie widzowie usłyszą serię klasycznych piosenek inspirowanych twórczością światowej sławy poety Viniciusa de Moraesa.

Dwie zawadiackie myszy Vini i Tito to przyjaciele na dobre i na złe. Jeden pisze świetne teksty piosenek, a drugi znakomicie gra na małej gitarce z łupiny orzecha, ale niestety ich kariera muzyczna leży i ...popiskuje. Pewnego dnia dowiadują się, że staruszek o imieniu Noe będzie budował wielki statek, na którym zbiorą się przedstawiciele wszystkich gatunków zwierząt, aby ocalić się przed zbliżającym się potopem. Niestety na pokład może wejść tylko jeden samiec i jedna samica tego samego rodzaju. Na szczęście, z pomocą pomysłowego karalucha, Vini i Tito przedostają się razem na Arkę. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na statku bowiem zaczyna rządzić groźny lew wraz ze swoją świtą złożoną z hien, węży oraz niedźwiedzia i goryla. Jeżeli myszy chcą powstrzymać ich mięsożerne apetyty, to muszą szybko coś wymyślić. Wpadają na pomysł, że o wszystkim rozstrzygnie konkurs piosenek. Czy tym mysim pasażerom na gapę uda się za pomocą muzyki rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem?

Gatunek: animowany, przygodowy, komedia

Produkcja: Brazylia, Indie 2024

Reżyseria: Sérgio Machado, Alois di Leo

Scenariusz: Sérgio Machado

Obsada oryginalnej wersji językowej: Rodrigo Santoro („Rio", „Rio 2", „To właśnie miłość"), Alice Braga („Co w duszy gra"), Marcelo Adnet

Dystrybucja: Kino Świat

Czytany 51 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 maj 2024 22:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama