cinema.pl Aktualności

piątek, 10 maj 2024 22:22

"Madame Web" jest już dostępny do kupienia lub wypożyczenia w serwisach VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Historia jednej z najbardziej tajemniczych super bohaterek z komiksów Marvela, z Dakotą Johnson w roli głównej, jest już dostępna do kupienia lub wypożyczenia w serwisach VOD: Amazon Prime, Google Play, iTunes, P4, Premiery Canal+ i Rakuten.

 

Spin-off sagi o Człowieku Pająku w reżyserii S.J. Clarkson. W tym trzymającym w napięciu thrillerze z uniwersum Marvela, Dakota Johnson wciela się w Cassandrę Webb, ratowniczkę medyczną z Manhattanu, która odkrywa w sobie zdolności jasnowidzenia. Film Madame Web jest już dostępny do kupienia lub wypożyczenia w serwisach VOD: Amazon Prime, Google Play, iTunes, P4, Premiery Canal+ i Rakuten.

W filmie Madame Web poznajemy historię Cassie, ratowniczki medycznej z Nowego Jorku. W wyniku splotu niewyjaśnionych zdarzeń, bohaterka odkrywa tajemnicze pudełko z zapiskami swojej matki na temat badań pająków w amazońskiej dżungli. Podczas wypadku w pracy, Cassie traci przytomność, a po wybudzeniu zaczyna odkrywać w sobie umiejętności jasnowidzenia. Szybko okazuje się, że musi stanąć w obronie trzech młodych kobiet, które według jej wizji mają przed sobą niezwykłą przyszłość. Wspólnie muszą jednak powstrzymać tajemniczego Ezekiela Simsa, które nie chce dopuścić do spełnienia się przepowiedni. 

W filmie obok Dakoty Johnson (Pięćdziesiąt twarzy Greya, The social network) zobaczymy Sydney Sweeney (Euphoria, Biały lotos), Isabellę Mercedi (Transformers: Ostatni Rycerz, Rodzina od zaraz), Celeste O'Connor (Pogromcy duchów: Dziedzictwo, Nie ma drugiej takiej) i Tahara Rahimiego (Napoleon, Mauretańczyk). Za reżyserię obrazu odpowiadała S.J. Clarkson, która w ostatnich latach stworzyła takie seriale jak: Anatomia skandalu, Sukcesja czy Jessica Jones.

Film Madame Web jest już dostępny do kupienia lub wypożyczenia w serwisach VOD:

Amazon Prime, Google Play, iTunes, P4, Premiery Canal+ i Rakuten.

© 2024 Columbia Pictures Industries, Inc. and TSG Entertainment II LLC. All Rights Reserved.

Czytany 88 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 maj 2024 23:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama