cinema.pl Aktualności

czwartek, 09 maj 2024 11:07

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – Śleboda. Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.

 

Przedstawiciele serwisu SkyShowtime ogłosili dzisiaj, że na Podhalu trwają właśnie zdjęcia do najnowszej produkcji własnej w Polsce. Serial SkyShowtime Original Śleboda to pierwsza produkcja nad Wisłą realizowana na zamówienie serwisu.

Sześcioodcinkowy serial SkyShowtime Original Śleboda oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Za reżyserię odpowiada Michał Gazda wspólnie z Bartoszem Blaschke. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz.

W roli głównej zobaczymy Marię Dębską w roli Anki Serafin, wykładowczyni uniwersyteckiej. Maciej Musiał zagra dziennikarza Sebastiana Strzygonia, a Piotr Pacek pojawi się jako Jędrek Chowaniec – lokalny policjant. Serial opowie historię młodej antropolożki z Krakowa (Maria Dębska), która w poszukiwaniu siebie ucieka w góry i przypadkowo odkrywa zwłoki. Anka szybko zostaje wplątana w rozwiązanie zagadki morderstwa, a jej losy nierozerwalnie splatają się z Sebastianem (Maciej Musiał), zuchwałym dziennikarzem szukającym sensacji, oraz Jędrkiem (Piotr Pacek), lokalnym policjantem, z którym mieli się ku sobie jako nastolatkowie.

Kolejni członkowie obsady zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

- Jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść na ekran tę porywającą powieść. Wraz z Marią Dębską, Maciejem Musiałem i Piotrem Packiem na czele obsady, nie możemy się doczekać, jak w nadchodzących miesiącach serial nabierze kształtu. Oryginalne seriale, takie jak Śleboda, reprezentują nasze nieustające zaangażowanie w dostarczanie naszym widzom lokalnej rozrywki, produkowanej przez lokalnych twórców i z udziałem lokalnych gwiazd – powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

Czytany 115 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 maj 2024 11:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama