cinema.pl Aktualności

poniedziałek, 29 kwiecień 2024 20:15

Nadchodzi wielka wakacyjna przygoda!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przygotuj się na największą przygodę tych wakacji i wypłyń na szerokie wody ze zwariowaną paczką zwierzaków! „Arka Noego. Ahoj przygodo!" tylko w kinach już od 21 czerwca.

 

Jedna z najsłynniejszych morskich przygód powraca na wielkie ekrany!

Wyrusz wraz z myszkami Vinim i Tito w podróż jednym z najsłynniejszych statków w historii i uwierz w siłę marzeń.

Przed Wami niezwykła, roztańczona i rozśpiewana wycieczka na łajbie pełnej zwierzaków.

Jedna Arka Noego, dwie myszy, setki zwierząt i tysiące kłopotów! Czy piosenka jest dobra na wszystko? To się okaże, gdy przedstawiciele rozmaitych gatunków zorganizują muzyczny konkurs na najsłynniejszej łajbie świata! Oto niezwykle oryginalna, zabawna i rozśpiewana wersja jednej z najbardziej znanych historii wszech czasów. W filmie widzowie usłyszą serię klasycznych piosenek inspirowanych twórczością światowej sławy poety Viniciusa de Moraesa.

Dwie zawadiackie myszy Vini i Tito to przyjaciele na dobre i na złe. Jeden pisze świetne teksty piosenek, a drugi znakomicie gra na małej gitarce z łupiny orzecha, ale niestety ich kariera muzyczna leży i... popiskuje. Pewnego dnia dowiadują się, że staruszek o imieniu Noe będzie budował wielki statek, na którym zbiorą się przedstawiciele wszystkich gatunków zwierząt, aby ocalić się przed zbliżającym się potopem. Niestety na pokład może wejść tylko jeden samiec i jedna samica tego samego rodzaju. Na szczęście, z pomocą pomysłowego karalucha, Vini i Tito przedostają się razem na Arkę. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na statku bowiem zaczyna rządzić groźny lew wraz ze swoją świtą złożoną z hien, węży oraz niedźwiedzia i goryla. Jeżeli myszy chcą powstrzymać ich mięsożerne apetyty, to muszą szybko coś wymyślić. Wpadają na pomysł, że o wszystkim rozstrzygnie konkurs piosenek. Czy tym mysim pasażerom na gapę uda się za pomocą muzyki rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem?

Gatunek: animowany, przygodowy, komedia

Produkcja: Brazylia/Indie 2024

Reżyseria: Sérgio Machado, Alois di Leo

Scenariusz: Sérgio Machado

Obsada oryginalnej wersji językowej: Rodrigo Santoro („Rio", „Rio 2", „To właśnie miłość"), Alice Braga („Co w duszy gra"), Marcelo Adnet

Dystrybycja: Kino Świat

Czytany 119 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 kwiecień 2024 20:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama