cinema.pl Aktualności

poniedziałek, 29 kwiecień 2024 20:09

Cezary Pazura i Johnny Depp razem w animacji

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jurek Maskonurek rusza na ratunek! Czas rozpocząć Misję Puffinów.  Celem jest ocalenie  Arktyki przed eksperymentami nieznośnego morsa o imieniu Otton. W rolach głównych ponownie razem Cezary Pazura i Johny Depp.

 

W filmie, w rolach dubbingowych, zobaczymy razem Cezarego Pazurę i Johnny'ego Deppa. Czarek będzie narratorem, a Johnny Depp, oczywiście, wcieli się w postać Jurka Maskonurka.

To nie pierwsza produkcja, w której ten duet pracuje razem. W polskiej wersji "Piratów z Karaibów: Na krańcu świata" mieliśmy już okazję obejrzeć Johnny'ego Deppa mówiącego głosem Czarka Pazury.

"Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" to animowany film, w którym pojawiają się postacie dobrze znane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Po raz pierwszy sympatyczne małe ptaszki wystąpiły w pełnometrażowej produkcji pod tytułem "Śnieżna Paczka", a następnie zostały bohaterami seriali "Puffins" oraz "Wyspa Puffinów", z kinową wersją, którą mogliśmy niedawno, bo w styczniu tego roku, oglądać w Polsce.

Maskonurki to bardzo żywe ptaki, które bez problemu poruszają się na lądzie, w powietrzu, jak i pod wodą. Widzowie filmu dowiedzą się więcej zarówno o nich jak i o morzach oraz zagrożeniach związanych z degradacją przyrody. 

To świetna opowieść na pierwszy seans, dziecięca publiczność doceni ekscytujące przygody zwierząt z Arktyki. Ilość i zwroty akcji zadowolą również doświadczonych widzów kinowych, a Cezary Pazura dodatkowo uprzyjemni seans opiekunom.  Pod warstwa czysto rozrywkową filmu kryje się ta druga, równie ważna, warstwa edukacyjna. „Jurek Maskonurek: Misja Puffinów” jako bajka ekologiczna, pokazuje w zrozumiały dla najmłodszych sposób, jak istotna we współczesnym świecie jest dbałość o naturę i poszanowanie dla niej.   Poranek w kinie może być więc całkiem mądrze wykorzystanym czasem dla całej rodziny

Dystrybucja Mówi Serwis zaprasza do kin w całej Polsce już od czerwca. 

Pierwszy zwiastun filmu "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów":

 

https://youtu.be/DHvXIYLoN6Y?si=oy4IDDh3j_VOF9mA

Czytany 243 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 kwiecień 2024 20:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama