cinema.pl Aktualności

wtorek, 02 kwiecień 2024 19:27

Nowy polski zwiastun „Civil War” z Kirsten Dunst

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowy polski zwiastun „Civil War" z Kirsten Dunst. Film Alexa Garlanda w kinach od 12 kwietnia. Przyszłość w zwiastunie filmu „Civil War" w reżyserii Alexa Garlanda zapowiada się przerażająco. Wkrótce skończy się świat, który znamy...

 

Dystrybutorami „Civil War" są Best Film i Monolith Films. Best Film odpowiada za dystrybucję kinową filmu. Premiera kinowa „Civil War" będzie miała miejsce już 12 kwietnia!

„Civil War" wyprodukowało studio A24 i jest to najdroższa (70 mln dolarów) do tej pory produkcja tego kultowego amerykańskiego studia.

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w ogarniętych chaosem wojny domowej Stanach Zjednoczonych. Fotografka wojenna (Kirsten Dunst) wraz z grupą dziennikarzy próbuje dostać się do Waszyngtonu, będącego centrum dramatycznych wydarzeń.

W obsadzie filmu oprócz Dunst („Psie pazury", „Na pokuszenie") znaleźli się Cailee Spaeny („Priscilla"), Stephen McKinley Henderson („Diuna"), Jesse Plemons („Psie pazury"), Wagner Moura („Narcos") i Nick Offerman („Devs", „The Last of Us").

Nominowany do Oscara Alex Garland to jeden z najciekawszych wizjonerskich reżyserów współczesnego kina. Oprócz takich filmów jak „Ex Machina", „Anihilacja" czy „Men", jest również twórcą serialu s.f. „Devs" i autorem scenariusza „28 dni później" w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Garland jest również pisarzem. Jego pierwsza powieść „The Beach" („Niebiańska plaża") szybko zyskała status kultowej i została zekranizowana przez Danny'ego Boyle'a z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

„Civil War" to kolejna po „Ex Machina" i „Men" współpraca Garlanda ze studiem A24.

https://www.youtube.com/watch?v=k5sxfXloCXI

Czytany 109 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 kwiecień 2024 19:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama