cinema.pl Aktualności

sobota, 30 marzec 2024 00:22

Twój największy strach stał się większy i bardziej głodny!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Twój największy strach stał się większy i bardziej głodny! Prezentujemy plakat filmu „GNIAZDO PAJĄKA” i odkrywamy nowe oblicze horroru! Tylko w kinach od 3 maja.

 

Przerażający horror, odwołujący się do jednego z największych lęków ludzkości – obezwładniającego strachu przed pająkami. W obsadzie filmu znaleźli się aktorzy znani z widowiska „Hellboy” i kultowej serii „Matriks”. Za produkcję odpowiadają twórcy świetnie przyjętych dzieł „Mandy” i „Piąty wymiar”.

„Gniazdo pająka” to mroczne i niepokojące kino, które zadowoli fanów klasycznych horrorów: „Critters”, „Mutant” i „Kleszcze” oraz przyprawi o dreszcze wszystkie osoby cierpiące na arachnofobię.

 

Podczas szalejącej burzy śnieżnej tajemniczy obiekt spada z nieba i przebija ścianę nowojorskiego apartamentowca. Zawiera on jajo, z którego wykluwa się nieznany gatunek pająka. Stworzenie zostaje odkryte przez dwunastoletnią Charlottę, która w tajemnicy przed rodzicami ukrywa swoje znalezisko. Dokarmiany przez nią pająk szybko rozrasta się do gigantycznych rozmiarów, a jego apetyt pozostaje nienasycony. Kiedy w budynku zaczynają ginąć zwierzęta i ludzie, Charlotta i jej bliscy stają do nierównej walki z wygłodniałą bestią. Czy mają jakiekolwiek szanse w starciu z obcą istotą, która posmakowała już krwi i ludzkiego mięsa?

https://youtu.be/VqC4jfPXjms

 

Gatunek: horror

Produkcja: USA 2024

Scenariusz i reżyseria: Kiah Roache-Turner („Wyrmwood: Droga do żywych trupów”, „Nekrotronic”)

Obsada: Alyla Browne („Trzy tysiące lat tęsknoty”, „Dzieci kukurydzy”), Ryan Corr („Źródło nadziei”, „Maria Magdalena”), Jermaine Fowler („Książę w Nowym Jorku 2”, „Judasz i Czarny Mesjasz”), Penelope Mitchell („Hellboy”, serial „Star Trek: Picard”), Robyn Nevin („Matrix: Reaktywacja”, „Relikt”)

Dystrybucja: Kino Świat

Czytany 102 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 marzec 2024 00:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama