cinema.pl Aktualności

czwartek, 21 marzec 2024 15:35

Koniec zdjęć do nowego serialu komediowego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

KONIEC ZDJĘĆ DO NOWEGO SERIALU KOMEDIOWEGO ALGORYTM MIŁOŚCI. PREMIERA W CANAL+ JUŻ W MAJU! ZOBACZ ZAPOWIEDŹ PROWADZĄCEGO

 

Nadchodzi nowy serial komediowy ALGORYTM MIŁOŚCI. Jedna willa, dwanaście basenów, sto limuzyn, pięćset dronów, osiem tysięcy kamer – oczywiście zmyślamy te liczby, tak jak robi to prowadzący (w tej roli Michał Czernecki), który występuje w programie, ponieważ nie czyta kontraktów. Miłość, drama, zdrada i pieniądze – to napędza uczestników ALGORYTMU MIŁOŚCI, tak jak każdego innego programu reality. Ile zrobią dla fejmu? Nowa produkcja twórców takich hitów jak EMIGRACJA XD i THE OFFICE PL to kontrowersyjny humor, prowokacja i rasowy odmóżdżacz, który oglądasz i się tego nie wstydzisz. Pierwsze wideo z Willi Amora jest już dostępne! Premiera serialu już wkrótce tylko w CANAL+ online i na CANAL+ Premium.

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą. 

Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym ALGORYTMIE MIŁOŚCI! No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić.

ODDAJMY GŁOS PROWADZĄCEMU:

 https://www.youtube.com/watch?v=KmfazG_ONes

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka („Fanatyk”) i Alek Pietrzak (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII, „Juliusz”, „Czarna owca”), za scenariusz Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (odpowiedzialni za THE OFFICE PL oraz KIEDY ŚLUB?), a za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z CANAL+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA. 

 

Premiera serialu ALGORYTM MIŁOŚCI już wkrótce tylko w CANAL+ online i CANAL+ Premium.

Czytany 275 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 marzec 2024 15:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama