cinema.pl Aktualności

sobota, 09 marzec 2024 19:12

Nadchodzi wielka technologiczna przygoda

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nadchodzi wielka technologiczna przygoda, czyli film „Podróże z Albertem”!

 

 

Takiego filmu jeszcze na dużych ekranach nie było!

 

Którą ścieżkę w dżungli wybierze Twoje dziecko? Który worek wytypuje, żeby przetrwać na pustyni? Czy są motyle, które żyją na Saharze i jednocześnie latają po kinie? Jak to jest poczuć na sobie wzrok tygrysa mieszkającego w Amazonii? Po raz pierwszy widzowie mają wpływ na fabułę i mogą podziwiać wychodzące z ekranu zwierzęta.

To pierwszy film dla dzieci z zastosowaniem treści interaktywnych i technologii AR – już od 29 marca w kinach w całej Polsce! W rolę podróżnika Alberta wciela się aktor Mikołaj Roznerski. Nie zabraknie tutaj również młodych aktorów, którzy wraz z widzami będą doświadczać tej niezwykłej przygody. Oraz jedynego w swoim rodzaju Andrzeja.. czyli zwierza z amazońskiej dżungli.

 

Co trzeba zrobić, żeby stać się częścią tego wydarzenia? Kupić bilet do kina i zabrać telefon z funkcją rozpoznawania kodów QR, dzięki któremu młody widz w pełni będzie mógł korzystać z seansu. 

Ten film bawi, edukuje i  oswaja nowe technologie pokazując, jak mogą być przydatne w życiu młodego człowieka. Innowacyjne podejście twórców filmu ułatwia dzieciom przyswojenie nowo poznanej wiedzy i inspiruje do poszukiwań odpowiedzi na nurtujące ich pytania. To tylko przedsmak tego, co niesie nam przyszłość i rozwijające się nauka oraz technologie. 

 

Podróżnik ALBERT  wraca do swojego domu z kolejnej wyprawyPada na kanapę i zasypia. Nagle rozlega się jakiś hałas… Od tego momentu zaczyna się wielka przygoda Alberta i dzieciaków, którymi miał się opiekować. Towarzyszy im Andrzej, pluszowy i podobny do jakiegoś nieznanego zwierzakstworek. Albert przywiózł Andrzeja z dalekiej dżungli amazońskiej, gdzie znalazł go, kiedy był dzieckiem i stracił rodziców.  Andrzej w jeden dzień nauczył się języka polskiego i zamieszkał obok swojego wybawiciela.Jego marzeniem jest wrócić do dżungli i znaleźć kogokolwiek ze swojej rodziny. Tego dnia, kiedy Albert wrócił z wyprawy, wpada do niego starsza siostra Marta z czwórką dzieci i prosi brata o zaopiekowanie się nimi. Mimo sprzeciwu Alberta, dzieciaki zostają i wujek wprowadza je w świat podroży. Opowiada im o Amazonii tak ciekawie, że dzieciaki od razu chciały tam jechać. Czy to jest niemożliwe? Ależ skąd. Wystarczy wejść do jednego z pokoi w tajemniczym  domu Alberta, żeby w magiczy sposób znaleźć się w dżungli… albo na pustyni… O tym gdzie przeniosą się bohaterowie filmu zadecydują widzowie!

Czytany 97 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 marzec 2024 19:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama